Materiał Partnera

Regeneracja włosów pod okiem specjalistów z salonu Fryzjernia Natalia Jaros

Regeneracja włosów pod okiem specjalistów z salonu Fryzjernia Natalia Jaros

Zdrowe włosy to piękne i zadbane włosy, co stanowi niezwykle ważny element wizerunku każdej z Pań. Niestety bardzo często stan i zdrowie włosów pozostawiają wiele do życzenia, na co wpływ mogą mieć różnorodne czynniki, poczynając od stanu zdrowia całego organizmu czy wpływu warunków atmosferycznych i pogody, aż po nadmierne lub nieumiejętnie wykonanie zabiegów fryzjerskich. Dlatego też oprócz codziennej domowej pielęgnacji warto regularnie korzystać z zabiegów regeneracyjnych na włosy, oferowanych przez profesjonalne salony fryzjerskie w tym także Fryzjernia Natalia Jaros.

Regeneracja włosów na wiele sposobów

Dbanie o włosy i wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych w domu ma niebagatelny wpływ na ich stan i zdrowie. Niestety domowe sposoby wzmacniające i regenerujące włosy bardzo często nie są wystarczające i nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt. Dlatego też, oprócz pielęgnacji domowymi sposobami warto również skorzystać w tym zakresie z oferty salonów fryzjerskich, takich jak Fryzjernia Natalia Jaros, gdyż jak mówi przedstawicielka Fryzjerni:

Profesjonalne zabiegi regeneracyjne to zazwyczaj zabiegi wieloetapowe, które dodatkowo przebiegają przy wykorzystaniu zaawansowanych preparatów, niedostępnych w sprzedaży drogeryjnej oraz z użyciem specjalnych mieszanek i odżywek dobieranych indywidualnie dla Klientów, spersonalizowanych pod konkretne potrzeby włosów oraz skóry głowy.

Warto przy tym pamiętać, że podobnie jak w innych dziedzinach związanych z szeroko pojętym fryzjerstwem, tak i w przypadku zabiegów regeneracyjnych, następuje ciągły postęp, przy czym do najpopularniejszych obecnie technik, z których wiele dostępnych jest też salonie Fryzjernia, mających na celu przywrócenie zarówno skórze głowy, jak i samym włosom właściwego stanu, zaliczyć należy:

  • saunę na włosy - czyli zabieg z wykorzystaniem pary wodnej, gdzie ciepło i wilgoć oraz czynniki zawarte w specjalnie przygotowanej maseczce odżywczej, wpływają na otwieranie się łusek włosa, co pozwala również substancjom zawartym w masce dostać się w jego głąb, działając jednocześnie bakteriobójczo, oczyszczając włosy i skórę głowy oraz poprawiając ukrwienie skóry,
  • botoks na włosy – gdzie zastosowanie tej substancji, nakładanej specjalną strzykawką, uzupełnia wolne przestrzenie we włosach, przywraca ich miękkość
    i blask, oraz dogłębnie nawilża i zapewnia ochronę,
  • keratynowe prostowanie włosów – keratyna to budulec włosów i paznokci, zaś podczas zabiegu prostowania (w temperaturze 220-230°C), na włosy zostaje nałożona substancja z wysoką zawartością keratyny, dzięki czemu łuski włosa się otwierają, a keratyna wnika w jego głąb trwale uzupełniając jego strukturę,
  • zabiegi rekonstrukcji włosów – mające za zadanie zrekonstruowanie zniszczonej różnymi czynnikami struktury włosów, zwłaszcza w momencie, gdy mamy włosy w złym stanie, ale nie chcemy ich ścinać. Do najpopularniejszych zabiegów tego typu zaliczyć należy Olaplex i Joico,
  • mezoterapia skóry głowy- pomagająca ograniczyć wypadanie włosów, a dodatkowo stymuluje je do wzrostu. Często stosowana jest ona profilaktycznie przeciwko łysieniu. Polega na aplikacji specjalnego koktajlu odżywczego (metodą bezigłową, mikroigłową lub igłową) ze składnikami wzmacniającymi cebulki włosów.

Wymienione wyżej zabiegi należą do najpopularniejszych zabiegów regeneracyjnych, którym włosy poddawane są w salonach takich jak Fryzjernia Natalia Jaros, przy czym dobór odpowiedniej terapii i jej przeprowadzenie warto pozostawić w rękach profesjonalistów, gdyż samodzielne i nieumiejętne próby mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

Kiedy skorzystać z zabiegów regeneracyjnych na włosy oferowanych przez salon Fryzjernia Natalia Jaros

Samodzielne i codzienne dbanie o włosy to podstawa ich odpowiedniego stanu, przy czym pomimo zabiegów domowych, niejednokrotnie pojawiają się kłopoty z włosami, które sygnalizują, że niezbędna może stać się tu pomoc salonu Fryzjernia i przeprowadzenie zabiegów regenerujących włosy, a co za tym idzie z pomocy specjalistów warto skorzystać gdy włosy łamią się i kruszą, są szorstkie lub matowe, kosmyki puszą się lub, przeciwnie, są słabe i brakuje im objętości, a także gdy skóra na głowie jest sucha, swędzi, bądź też gdy się łuszczy.

Problemy z włosami stanowią dość częstą przypadłość, przy czym ilość czynników mających na to wpływ jest ogromna. Na szczęście zdobycze współczesnej nauki, które salony fryzjerskie takie jak Fryzjernia Natalia Jaros, potrafią wykorzystać w swoich działaniach, dają szeroki wachlarz możliwości przywrócenia nawet najbardziej zniszczonym lub zaniedbanym włosom zdrowia i naturalnego blasku.

Opracowanie:
Katowice, Wiosny Ludów 6
tel. 883 578 213
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz