Materiał Partnera

Ręcznie robiona biżuteria standardu premium – poznaj markę Lewanowicz

Ręcznie robiona biżuteria standardu premium – poznaj markę Lewanowicz

Obecnie w jubilerstwie nie tylko liczy sią materiał wykonania danych ozdób, ale przede wszystkim sposób ich wyprodukowania. Najbardziej pożądanymi kolczykami, naszyjnikami, pierścionkami, bransoletkami, czy wisiorkami, są te wykonane ręcznie. To pozwala bowiem stworzyć idealne co do milimetra wyroby jubilerskie, które charakteryzują się swoim niepowtarzalnym designem oraz wiekową trwałością. Wśród marek premium, które oferują biżuterię o atrakcyjnych cenach, wyróżnia się firma Lewanowicz. Poznaj jej artystyczny wymiar!

Bo kultura i natura to najlepsze inspiracje…

Dzisiaj jubilerstwo wyróżnia się tworzeniem biżuterii w różnych stylach. Swój, własny i niepowtarzalny wypracowuje od ponad 20 lat marka Lewanowicz, której projekty opierają się o inspirację naturą, a także różnymi kulturami. Naszyjniki, pierścionki, obrączki, wisiorki, broszki, kolczyki, czy innego typu wyroby, łączą ze sobą nowoczesność dzisiejszych dni, z futurystycznymi wizjami, a także z tradycjonalizmem różnych okresów naszej cywilizacji. Wyjątkowa biżuteria Lewanowicz, którą przygotowują projektanci mody, sztukmistrzowie jubilerstwa i światowej sławy artyści, czerpie nowatorskie rozwiązania w oparciu o kulturę afrykańską, indyjską, marokańską, arabską, celtycką, antyczną, czy europejską – tę charakterystyczną dla regionu słowiańskiego, czasów kolonializmu, czy też porządków dekoratorskich pięknych renesansowych dworków. Dzięki temu kobiety mogą w zakupionych, wyjątkowych wyrobach nie tylko odnaleźć swój własny charakter, ale też odkryć w nich cząstkę czasem zapomnianej historii. Marka Lewanowicz pragnie bowiem, aby biżuteria nie była tylko i wyłącznie piękną ozdobą. Musi ona harmonizować się z życiem właścicieli, która obdarzy ją sentymentalizmem.

Dbałość o najmniejszy detal

Na rynku polskim i nie tylko marka Lewanowicz osiągnęła olbrzymi sukces. Co za nim stoi? Przede wszystkim dbałość o najmniejszy detal i ręczna obróbka każdego elementu biżuterii. Dzięki temu kolczyki, zapinki, broszki, wisiorki, naszyjniki, bransoletki, czy pierścionki, wyróżniają się nie tylko swoim interesującym designem, ale także bardzo wysoką trwałością i odpornością na różnego rodzaju czynniki mechaniczne. Warto przy tym wiedzieć, że marka Lewanowicz stawia także na lekkość. Biżuteria zdobi kobiece dłonie, dekolt, uszy, czy nadgarstki, nie sprawiając przy tym dyskomfortu. Staje się zatem ona nieodłącznym elementem codziennej stylizacji. Jest przy tym również antyalergiczna!

Kolekcje, które zaskakują

Kobiety coraz bardziej zwracają się ku modzie Fushion, która łączy ze sobą różne kultury, tradycje etniczne, czy też kolory oraz porządki zdobnicze. Tym właśnie podbiła serca marka Lewanowicz. Nie sposób obojętnie przejść obok takich kolekcji, jak Biznacjum, Mediterraneo, Rainbow Rings, Korona, Paryżanka, Wielki Gatsby, Nacar, Swing, Carskie Klejnoty, Ujarzmienie Afryki, Tajemniczy Ogród, Belle Epoque, Glam Rock, Baśniowy Gotyk, czy Frida Khalo. Znajdziesz zatem w nich inspirację urbanistyką miejską, znanymi postaciami, literaturą, muzyką, szeroko pojętą sztuką, epokami w dziejach ludzkości, czy prawdziwymi wydarzeniami z przeszłości, a także wizjami z przyszłości. Wyjątkowe wyroby znajdziesz również w linii Biała Pantera. Hematyty, muszla bambusowa, jadeit, połączenie słonecznego złota, z surowym srebrem i iście indiańskimi motywami naturalistycznymi, to sposób na wyróżnienie swoich stylizacji biznesowych, wieczorowych, czy tych dnia codziennego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz