Materiał Partnera

RAWIMEX – kompleksowa naprawa maszyn budowlanych oraz obróbka skrawaniem

RAWIMEX – kompleksowa naprawa maszyn budowlanych oraz obróbka skrawaniem

Firma RAWIMEX działa w Knurowie w woj. śląskim. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, ponieważ funkcjonuje od 1991 roku. Specjalizuje się w naprawie różnego rodzaju maszyn budowlanych oraz zajmuje się dostarczaniem do nich części zamiennych. Ponadto produkuje i regeneruje różnego rodzaju siłowniki. Dodatkowym profilem działalności jest świadczenie usług z zakresu obróbki skrawaniem.

Serwis maszyn budowlanych

Podstawą działalności firmy RAWIMEX jest prowadzenie profesjonalnego serwisu maszyn budowlanych różnych marek. Firma dysponuje własnym nowoczesnym parkiem maszynowym. Specjalistyczne narzędzia oraz profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwalają na trafną diagnostykę oraz skuteczną i szybką naprawę. Firma RAWIMEX oferuje różnego rodzaju usługi serwisowe. Zajmuje się m.in. remontami silników i siłowników. Podejmuje się także regeneracji mechanizmów obrotu oraz mostów. W jej ofercie znajdziemy także produkcję i serwis siłowników hydraulicznych.

Części zamienne do maszyn budowlanych

W ofercie firmy RAWIMEX znajdziemy szeroki wybór części zamiennych do różnego rodzaju maszyn budowlanych. Firma kładzie bardzo duży nacisk na posiadanie w swojej ofercie wielu nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią sprawne i wydajne działanie sprzętu. W asortymencie firmy znajdziemy szeroki wybór części do maszyn budowlanych takich marek jak Cat, JCB, Volvo, New Holland i Liebherr – są to wiodący producenci sprzętu budowlanego na polskim rynku. W ofercie firmy znajdziemy zarówno oryginalne części, jak i sprawdzone zamienniki. RAWIMEX zapewnia m.in. wysokiej jakości uszczelnienia, sworznie, tulejki, lemiesze, siłowniki, łączniki, filtry, zęby i oleje oraz wiele innych produktów. Istnieje możliwość sprowadzenia części na specjalne zamówienie.

Obróbka tworzyw

Dodatkowy profil działalności firmy RAWIMEX to świadczenie usług z zakresu mechanicznej obróbki skrawaniem. Firma zajmuje się głównie obrabianiem metalu. Bogato wyposażony park maszynowy umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Obróbka skrawaniem to jednak nie wszystko, co znajdziemy w ofercie RAWIMEX. Firma ta proponuje również usługi autogenicznego wypalania plazmowego i laserowego.

Opracowanie:
Knurów, Przemysłowa 22
tel. 32 236 52 89
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz