Artykuł sponsorowany

Ravstal – stylowe i solidne meble do wnętrz nowoczesnych

Ravstal – stylowe i solidne meble do wnętrz nowoczesnych

Zarówno aranżacja wnętrz, jak i meble w stylu industrialnym oraz loftowym od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Szczególnie chętnie wybierane są meble wykonane z połączenia drewna i stali, które nie tylko odznaczają się wyjątkowo ponadczasowym stylem, ale też są bardzo solidne. To natomiast sprawia, że wyroby oferowane przez zakład Ravstal idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych i nie tylko.

Meble w stylu industrialnym i loftowym

Wiele osób styl industrialny i loftowy traktuje jako jeden nurt aranżacyjny. Wynika to z faktu, że mają one identyczne korzenie, a także wiele cech wspólnych. Otóż oba style wywodzą się z tego samego okresu historii, czyli początków XX wieku, a podstawą ich estetyki są wnętrza fabryczne. Tak więc jako cechy charakterystyczne można wskazać – przestronne pomieszczenia, wysokie sufity, duże okna, stonowaną kolorystykę, wykorzystanie naturalnych materiałów oraz surowy, minimalistyczny wystrój. Natomiast jeśli chodzi o główne różnice – wnętrze loftowe jest znacznie bardziej przytulne i najczęściej pozbawione fabrycznych pozostałości.

W dzisiejszych czasach obie aranżacje cieszą się równie dużą popularnością. Właśnie dlatego meble oferowane przez firmę Ravstal, które stanowią wyważone i stylowe połączenie stali oraz drewna, doskonale wpisują się we wnętrza zarówno industrialne, jak i loftowe.

Wyroby dopasowane do indywidualnych potrzeb

Zakład Ravstal z Korczowa metaloplastyką i spawalnictwem zajmujemy się już od 2013 rok, dzięki czemu klienci znajdą w jego ofercie szeroką oraz różnorodną ofertę mebli domowych i ogrodowych. Firma nie tylko proponuje katalog podstawowych wyrobów, ale też realizuje projekty na podstawie indywidualnych życzeń i pomysłów klientów. Oferta Ravstal obejmuje m.in.:

  • stoły,

  • konsole pod umywalki,

  • ławy,

  • łóżka metalowe,

  • szafki,

  • biurka,

  • ławki.

Warto też podkreślić, że chociaż meble oferowane przez firmę Ravstal najlepiej pasują do stylu loftowego i industrialnego, tak naprawdę połączenie drewna i stali jest na tyle uniwersalne, iż doskonale wkomponuje się niemal we wszystkie wnętrza.

Styl i wysoka jakości

Bez wątpienia jedną z największych zalet, jakimi odznaczają się meble industrialne i loftowe firmy Ravstal, jest ich ponadczasowy oraz wyjątkowo estetyczny styl. Ale nie mniej ważną kwestią jest wysoka jakość wszelkich wyrobów produkowanych w zakładzie. Firma do produkcji mebli starannie selekcjonuje wszelkie materiały, a następnie poddaje je profesjonalnej obróbce. Dzięki temu są one trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że zachowują swój wygląd i właściwości przez lata.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz