Materiał Partnera

Ramka z napisem - idealny pomysł na prezent

Ramka z napisem - idealny pomysł na prezent

Każdy z nas kilka razy w roku staje przed dylematem – Co kupić najbliższej osobie? Wśród wielu ofert trudno wybrać coś niebanalnego i ponadczasowego. O liczbie nietrafionych prezentów świadczą specjalne strony internetowe, gdzie można prezenty sprzedać lub wymienić. Jak kupić prezent idealny?

Kryteria wyboru idealnego prezentu.

To, jaki prezent wybierzemy, zależy od relacji, jakie nas łączą z obdarowywaną osobą. Im lepiej się znamy, tym większa szansa na trafiony podarek. Wspólne pasje, zainteresowania mogą ułatwić wybór. Jeśli spędzamy ze sobą dużo czasu, pewnie łączą nas wspólne wspomnienia i wiemy, co sprawiłoby jej radość. Im bliższa osoba tym wybór wydaje się łatwiejszy - radzi pracownik firmy Wajdrew, prowadzącej internetowy sklep z ozdobami do domu.

Co, jednak jeśli wydaje nam się, że nasz solenizant ma już wszystko,  albo wydaje nam się, że nie zaspokoimy specyficznych pragnień lub gustu?

Inna sytuacja to taka, gdzie musimy obdarować osobę z rodziny, np. teścia lub teściową, ale nie bardzo wiemy, co lubi ta osoba. Stajemy przed trudnym wyborem i szukamy prezentu, czy raczej kupimy banalne kwiaty i butelkę wina? Warto trochę się wysilić i pomyśleć o czymś ponadczasowym, czymś, co sprawi niewymuszony uśmiech. Przykładem uniwersalnego i niebanalnego prezentu jest spersonalizowana ramka z napisem.

Idealny prezent.

Dlaczego ramka z napisem może być prezentem idealnym? Otóż przede wszystkim jest to prezent na indywidualne zamówienie. Można samodzielnie wymyślić napis oraz zdecydować ile zdjęć i w jakim formacie umieścimy w ramce. Treść napisu może być prosta jak na przykład Przyjaciele, Moja rodzina, czy też Moje wnuczki. Można też pomyśleć nad  bardziej złożonym napisem, który przywoła jakieś wspomnienia u obdarowanej osoby. Wyobraźnia nie ma granic. Ważny jest też wybór czcionki, rozmiaru i koloru ramki, gdyż każdy szczegół ma znaczenie. Taki prezent to wyzwanie dla naszej wyobraźni, kreatywności i poczucia estetyki. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiednich zdjęć, które umieścimy w ramce. Ważne by miały one wartość sentymentalną i zachęciły obdarowanych do wspomnień, uśmiechu, a może skłoniły do refleksji. Jeśli nie czujemy się na siłach, by zaprojektować ramkę z napisem, możemy wybrać spośród istniejących już wzorów. Umieszczając w niej nasze zdjęcia, nadamy jej i tak indywidualny charakter. Fotografie wydrukowane na papierze dobrej jakości dodadzą klasy prezentowi.

Warto zastanowić się nad taką możliwością obdarowania bliskich, bo co jeśli nie wspólne przeżycia uwiecznione na zdjęciach łączy nas na lata związku, przyjaźni, czy miłości. Idealny prezent to prezent dany z serca, przemyślany i wywołujący pozytywne emocje.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz