Materiał Partnera

Quady dla pasjonatów i nie tylko – oferta dealera MS-MOT

Quady dla pasjonatów i nie tylko – oferta dealera MS-MOT

Czterokołowe pojazdy, jakimi są quady rozpalają wyobraźnię wielu mężczyzn, a także młodzieży i dzieci. Coraz chętniej na terenowe masakry w błocie, drogowe przejażdżki, czy też leśne rajdy, wybierają się także kobiety. Każdy, kto chociaż raz miał okazję zaczerpnąć szybkiej i pełnej adrenaliny jazdy quadem, wie, jaka jest to frajda. Doskonale zdają sobie sprawę z tego również dealerzy firmy MS-MOT. Oferuje ona niezwykłe maszyny, osprzęt, a także niezbędne akcesoria.

MS-MOT – to tu kupisz najlepsze quady!

Jeśli szukasz dobrego dealera motoryzacyjnego, udaj się do firmy MS-MOT, która działa w Nowym Dworze Gdańskim. To tam możesz kupić motocykle, pojazdy UTV, skutery kołowe i śnieżne, a także polecane quady. W ofercie MS-MOT można znaleźć czterokołowce, które będą świetnie sprawdzały się w różnych warunkach: od suchych i gładkich dróg, przez błoto, wodę i skały, po grząskie piaski. Firma jest w stanie dobrać dla swoich klientów najlepszy pojazd, co jest wynikiem współpracy z renomowanymi koncernami motoryzacyjnymi oferującymi quady. Mowa o markach Arctic Cat, KYMCO, TGB, Acces Motor, czy Linhai. MS-MOT, właśnie od tych producentów sprowadza maszyny dla amatorów, pasjonatów, a także profesjonalistów uprawiających sporty ekstremalne. Oferta przewiduje również mniejszych rozmiarów i pojemności quady dla młodzieży, a także dla dzieci.

Zawsze pamiętaj jednak również o zaopatrzeniu się w niezbędne akcesoria, a także kaski i odzież ochronną. Najlepsze produkty tego typu oferują firmy producenckie Technigas, Tourmax, Awina, Shad, Givi, Oxford, SECA, Shima, LS2, czy THOR. To z nimi współpracuje autoryzowany dealer MS-MOT!

Najlepszy punkt serwisowy!

Uszkodzone zawieszenie, pęknięte opony, wymagany przegląd techniczny? Dealer motoryzacyjny MS-MOT specjalizuje się również w serwisowaniu quadów i innych pojazdów czterokołowych oraz jednośladów. Firma w przypadku konieczności wymiany jakiś elementów, zaproponuje części zamienne, albo oryginalne. To Ty zatem decydujesz ile zapłacisz! Pamiętaj jednak o tym, że długoletnie doświadczenie branżowe specjalistów MS-MOT, zapewnia najwyższą jakość usług serwisowych.

Blade 1000i EPS – Twój quad marzeń!

Jednym z najnowszych quadów w ofercie dealera MS-MOT jest ten Blade 1000i EPS od TGB Wyróżnia się on czterosuwowym, dwucylindrowym i ośmiozaworowym typem silnika o pojemności 991,1 ccm, maksymalną mocą 61,2 kW/7000 ob./m. (off road), akumulatorem 12V/ 10 AH 120W, rozruchem elektrycznym, smarowaniem ciśnieniowym/natryskowym, a także hamulcami tarczowymi. Jego wymiary to zaś: długość 2360 mm (2405 mm z bagażnikiem), wysokość 1250 mm, oraz szerokość 1235 mm. Świetnie nadaje się do rajdowego szaleństwa, czy spokojniejszych ulicznych podróży. Koniecznie złóż odpowiednie zapytanie ofertowe – uzyskasz wyczerpujących informacji na temat tejże maszyny!

Opracowanie:
Nowy Dwór Gdański, Kanałowa 1
tel. 55 246 01 20
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz