Artykuł sponsorowany

Pyszne obiady domowe – poznaj Pizzerię Mariusza Wolańskiego oferującą dania kuchni polskiej!

Pyszne obiady domowe – poznaj Pizzerię Mariusza Wolańskiego oferującą dania kuchni polskiej!

Współcześnie ogromną popularnością cieszą się lokale gastronomiczne serwujące dania pochodzące z tradycyjnej kuchni polskiej, gdyż przywołują one smaki dobrze znane z dzieciństwa dla większości z nas, czyli takie, potrawy które gotowały mamy i babcie. Takim miejscem gdzie można zjeść wraz z rodziną domowy obiad jest Pizzeria Mariusza Wolańskiego, która dba o najwyższą jakość posiłków, przygotowywanych ze świeżych składników.  Poznaj jej ofertę!

Tradycyjna kuchnia polska – pyszne smaki, które zna każdy z nas!

Historia Polski jest bardzo burzliwa i w dawnych czasach powierzchnia kraju ulegała wielokrotnie zmianom. Z różnych zakątków i regionów kraju znana jest bardzo duża ilość dań kuchni polskiej, które są do dziś znane i lubiane przez bardzo dużo osób. Niektóre pochodzą także z innych terenów. Nawet współcześnie, w dobie wciąż szybko postępującej globalizacji i dostępu do kuchni niemal z całego świata, to domowe obiady nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Kto nie wyobraża sobie niedzielnego obiadu bez rosołu oraz schabowego z ziemiankami i surówką? Zapewne wiele osób odpowie, że chętnie zjadłoby takie posiłek, jednakże nie ma zbyt wiele czasu na jego przygotowanie, co bardzo często wynika z ciągłego pośpiechu oraz bardzo wielu obowiązków rodzinnych i zawodowych.

Jeżeli nie posiadasz zaawansowanych umiejętności kulinarnych, nie masz czasu lub po prostu nie lubisz gotować, a chcesz zjeść razem z rodziną pyszny domowy obiad w Krakowie, to nie zwlekaj, tylko wybierz się do Pizzerii Mariusza Wolańskiego, która oprócz smaczniej pizzy na delikatnym cieśnie, specjalizuje się właśnie w daniach obiadowych. Można tutaj zamówić oprócz wspomnianego rosołu także żurek oraz barszcz z krokietem. Z dań mięsnych można wybrać kotlet schabowy, filet z kurczaka, kotlet mielony oraz wątróbkę drobiową. Nie brakuje również dań mącznych, jak pierogów z różnym nadzieniem oraz naleśników, które lubi niemal każde dziecko.

Wzbogacony domowy smak na wyciagnięcie ręki

Domowe dania często kojarzą się nam z odwiedzinami u babci lub mamy, więc jeżeli masz na nie ochotę i mieszkasz w Krakowie lub jesteś tu w celach turystycznych czy też biznesowych, to wybierz się do sprawdzonej Pizzerii Mariusza Wolańskiego, która oprócz wyżej wspominanych potraw, serwuje również znane gołąbki, nie zapominając o specjalnie dostosowanej ofercie dla wegetarian. Spotkasz się tutaj z krótkim czasem przygotowania posiłków oraz miłą i profesjonalną obsługą. Dodatkowo, istnieje możliwość zamówienia dań na wynos, które posiadają najwyższą jakość, gdyż są przyrządzane według tradycyjnych przepisów i świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. 

Opracowanie:
Kraków, Królewska 84
tel. 12 636 27 96
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz