Materiał Partnera

Przezwajanie silników elektrycznych przez firmę Elmech

Przezwajanie silników elektrycznych przez firmę Elmech

Silniki elektryczne to nieodzowny element wyposażenia wielu fabryk i zakładów. Ich zakup to dość spory wydatek, dlatego, gdy dojdzie do awarii, warto dokonać jego kompleksowej naprawy. Dobrym rozwiązaniem jest poddanie go przezwajaniu, czyli inaczej gruntownemu remontowi. Właśnie tym zajmuje się firma Elmech. Oto dlaczego warto oddać silnik w jej ręce.

Silnik elektryczny – niezastąpiony w każdym zakładzie produkcyjnym

Bez niego nie jeździ samochód, skuter, trolejbus, pociąg czy tramwaj. Silnik elektryczny jest ważnym podzespołem wielu maszyn przemysłowych takich jak:

  • frezarki;

  • szlifierki;

  • wciągarki;

  • wentylatory.

To właśnie on zasila ruchome schody w galerii handlowej, windy w wieżowcach, a także szlabany. W przybliżeniu szacuje się, że prawie 2/3 energii elektrycznej zużywanej w branżach przemysłowych na całym świecie wykorzystywane jest do napędzania urządzeń, jakimi są silniki elektryczne.

Niesprawny napęd może przysporzyć duże kłopoty w zakładzie produkcyjnym i naraża Cię na straty finansowe. Warto udać się do firmy, która świadczy przezwajanie silników elektrycznych. Usługa regeneracji to tańsza opcja niż inwestowanie w nowy egzemplarz.

Przezwajanie silników i nie tylko. Czym zajmuje się Elmech?

Silniki elektryczne pracują w trudnych warunkach. Wymagają systematycznych przeglądów i napraw.

– informuje pracownik Elmech.

Ten zakład elektromechaniczny od wielu świadczy usługi takie jak: przezwajanie agregatów prądotwórczych, przezwajanie luzowników, remonty pomp zanurzeniowych czy elektrobębnów. Jego siedziba mieści się w Słupsku przy ul. Modrzewiowej 4, a właścicielem jest Kazimierz Stawikowski. Oprócz tego jej pracownicy podejmują się remontów nietypowych urządzeń elektrycznych.

Przezwajanie to inaczej remont przy pomocy profesjonalnych narzędzi i zaawansowanej wiedzy oraz technice. Ta metoda wpływa korzystnie na wydajność oraz moc agregatu. Jeśli Twoje urządzenie odmówiło Ci posłuszeństwa, zanim postanowisz go wyrzucić, lepiej oddaj go w ręce specjalistów w swoim fachu.

Opracowanie:
Słupsk, Modrzewiowa 4
tel. 502 526 736
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz