Materiał Partnera

Przegląd paliw producenta LOTOS – gdzie kupić je hurtowo?

Przegląd paliw producenta LOTOS – gdzie kupić je hurtowo?

Grupa LOTOS to prężnie rozwijający się koncern, który ma olbrzymie znacznie dla gospodarki Polski, w tym dla autonomiczności energetycznej państwa. Tysiące kierowców wybiera zaś dzisiaj wysokiej klasy paliwa LOTOS, tworzone w unikalnych ściśle przygotowanych liniach produktowych. Mowa między innymi o grupie paliw LOTOS Dynamic. Jakie oleje napędowe posiada jeszcze tenże producent? Tego dowiesz się razem z nami!

LOTOS Dynamic

Jeśli chodzi o grupę paliw LOTOS Dynamic przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ofertę dedykowaną dla posiadany samochodów z silnikiem dieslowym. Dynamic Diesel to bowiem paliwo, które znacznie podwyższa osiągi pracy silników wysokoprężnych, zabezpieczając je przed uszkodzeniami. Jest to przede wszystkim osiągane dzięki podważonej liczbie cetanowej, mającą ważny wpływ na szybkość zapłonu paliwa. LOTOS Dynamic Diesel wykracza zatem ponad górne normy krajowe (LC 51), gwarantując produkty w klasie LC 55! Dzięki temu silnik ma lepszą kulturę i dynamikę działania, dysze wtryskiwaczy nie ulegają zanieczyszczeniom stałym, a poziom hałasu jest znacznie zredukowany. Warto wiedzieć, że paliwo stworzone przez grupę LOTOS jest także idealne dla układów wydechowych, czy katalizatorów, nie powodując ich powolnego uszkadzania.

Drugim paliwem z grupy Dynamic jest to LOTOS 98. Również i ono zostało stworzone tak, aby zwiększać osiągi oraz poziom zabezpieczenia silników, tym razem benzynowych. Największymi zaletami tej benzyny, są: ochrona silników przed powstawaniem osadów na zaworach i w układzie wtryskowym, dzięki lepszemu oraz wydajniejszemu spalaniu. Podczas niego usuwanych jest do 80% nagromadzonych w silniku zanieczyszczeń!

Benzyny bezołowiowe

Kolejnymi produktami flagowymi marki LOTOS są benzyny bezołowiowe 95AL oraz 98. Idealne są one do silników zarówno dwusuwowych, jak i czterosuwowych, zapewniając wysokie osiągi jazdy, przy niskim poziomie agresywności. Duża liczba oktanowa motorowa i badawcza, powodują zaś, że benzyny bezołowiowe LOTOS są jednymi z lepszych w całej Europie.

Hurtowa sprzedaż paliw LOTOS

Jeśli chodzi zaś o hurtową sprzedaż paliw LOTOS, warto zainteresować się ofertą nowoczesnego przedsiębiorstwa BGW. Firma dysponuje flotą pojazdów składającą się z kilku cystern o różnej wielkości i pojemności, zapewniających profesjonalną obsługę klientów – np. mniejszych stacji benzynowych, czy większych firm transportowych. W ofercie spółki znajdują się również alkohole etanolowe własnej produkcji, które dedykowane są dla szeroko pojętego przemysłu, m.in. spożywczego. Więcej informacji zasięgnąć zaś można na szeroko opisanej stronie www firmy BGW. 

Opracowanie:
Oborniki, Staszica 25 lok. 27
tel. 61 872 58 00
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz