Materiał Partnera

Przegląd kas fiskalnych Novitus – która z nich jest lepsza?

Przegląd kas fiskalnych Novitus – która z nich jest lepsza?

Pojawienie się na rynku łatwych w obsłudze kas fiskalnych zdecydowanie przyśpieszyło sprzedaż oraz wystawianie paragonów klientom. Obecnie istnieją tysiące rodzajów kas, a każda z nich może mieć inne funkcje. Kupując kasę fiskalną dla swojego przedsiębiorstwa, najpierw należy oszacować bazę towarową. Jeśli już to zrobimy, czas na znalezienie idealnego urządzenia!

Novitus Next – wszystkie ważne funkcje w jednej kasie

Jest to innowacyjne urządzenie, które z wyglądu przypomina tablet połączony z dodatkową klawiaturą. Posiadanie zarówno ekranu dotykowego, jak i przycisków, otwiera przed użytkownikiem szereg różnych funkcji, które przydają się na co dzień podczas sprzedaży towarów i usług. Novitus Next pozwala na indywidualną personalizację interfejsu pracownika. Ponadto, kasa została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów, dzięki czemu są one przechowywane zarówno na karcie, jak i w chmurze. Kasa posiada wejście USB dla urządzeń takich jak skaner oraz wejście Ethernet lub dodatkowy moduł WiFi, dlatego jest możliwa komunikacja bezprzewodowa oraz przewodowa.

SANTO E – idealne rozwiązanie dla średnich punktów handlowo-usługowych

Nieco mniejszymi kasami są SANTO E. Ich baza towarowa może pomieścić do 7000 różnych towarów, dlatego idealnie nadaje się do średnich przedsiębiorstw. Santo E daje możliwość drukowania grafiki (np. loga firmowego) w nagłówku paragonu. Ważnym atutem tejże kasy jest funkcja wydawania paragonów niefiskalnych, takich jak bilety, doładowania, bony, wymiana środków płatniczych oraz zapłata rachunku.

Poręczna mikrokasa NANO E

NANO E jest doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich punktów usługowych, takich jak salony kosmetyczne, zakłady fryzjerskie, kioski itp. To jedna z najmniejszych dostępnych na polskim rynku kas fiskalnych. Jest poręczna i wyposażona w wytrzymały akumulator, dlatego dobrze sprawdzi się w przypadku świadczenia usług mobilnych.

Gdzie szukać kas fiskalnych?

Wielu przedsiębiorców, chcąc zaoszczędzić, decyduje się na zakup używanych kas fiskalnych. Trzeba pamiętać, że zazwyczaj są one dość mocno wyeksploatowane. Niejednokrotnie ich praca jest dużo wolniejsza niż w przypadku nowych urządzeń i często się zawieszają. Nowe kasy fiskalne Novitus można znaleźć między innymi w sklepie internetowym Mikrotronik. Firma oferuje dodatkowo dojazd do klienta, programowanie, podstawowe szkolenie, a także darmowe terminale płatnicze, dla mniejszych przedsiębiorców, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie stosowali w swoim punkcie transakcji bezgotówkowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz