Materiał Partnera

Przedszkole Euklidesa – co je wyróżnia i dlaczego jest ono dobrym wyborem?

Przedszkole Euklidesa – co je wyróżnia i dlaczego jest ono dobrym wyborem?

Rodzice zawsze chcą dla swojego dziecka jak najlepiej – dbają o jego zdrowie, prawidłowy rozwój, edukację. Ich sprzymierzeńcami w tym jest Niepubliczne Przedszkole Euklidesa. Grecki matematyk nie bez powodu został patronem tej placówki – twórcy jej programu kładą bowiem silny nacisk na rozwój u dzieci umiejętności matematycznych. Wdrażanie innowacyjnych pomysłów i technik nauczania sprawia, że maluchy rozwijają się w tym przedszkolu bardzo wszechstronnie, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Wyjątkowe zajęcia

Wczesne etapy edukacji są niezwykle istotne, a wręcz kluczowe w kształtowaniu intelektu dziecka oraz jego postaw. Dlatego tak ważny jest wybór właściwego przedszkola. Specjalnie przygotowany program Niepublicznego Przedszkola Euklidesa pomaga rozwijać talenty uczniów w sposób niekonwencjonalny, ale przede wszystkim skuteczny. Doświadczona kadra organizuje na zajęciach specjalnie przygotowane zabawy edukacyjne. Dzięki temu dzieci są zaintrygowane i zaciekawione nauką, co znacznie polepsza ich wyniki oraz sprawia, że chcą się uczyć. Maskotką placówki jest pies Euklides – zachęca on maluchy zabaw, ale też wskazuje interesujące zjawiska, edukuje. Dzieci są do niego przyjaźnie nastawione, czują się w takim otoczeniu swobodnie.

Troszczymy się o to, aby każde dziecko czuło się w przedszkolu jak u siebie w domu, aby miało poczucie, że pomożemy w każdej sytuacji. Miła atmosfera sprzyja rozbudzeniu radości poznawania i pasji odkrywania. Nasze przedszkolaki mają możliwość doświadczania i eksperymentowania z wykorzystaniem innowacyjnego i bezpiecznego wyposażenia – gwarantuje kadra Niepublicznego Przedszkola Euklidesa, numer jeden wśród placówek o profilu matematyczno-przyrodniczym.           

Specjalistyczne laboratorium

Niepubliczne Przedszkole Euklidesa oferuje swoim uczniom dostęp do wyjątkowych zajęć dodatkowych. Prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów lekcje są realizowane w sposób nieszablonowy i dotykają wielu dziedzin nauki. Zajęcia z podstaw programowania, tańca czy jazdy konnej wdrożone w edukacji przedszkolnej zapewniają równomierny rozwój maluchów na wszystkich płaszczyznach. Dziecięce laboratorium poznawcze to przestrzeń do niepowtarzalnych zabaw eksploracyjnych, podczas których dziecko samo odnajduje odpowiedzi na nurtujące go pytania. W najlepszym niepublicznym przedszkolu uczniowie dowiadują się, skąd bierze się deszcz, co to jest objętość, dlaczego liście zmieniają kolor oraz jak rozpoznać kierunki świata. Zajęcia w Niepublicznym Przedszkola Euklidesa to dla dzieci niekończąca się, wspaniała przygoda.

Opracowanie:
Sosnowiec, Partyzantów 11 lok. 1-2
tel. 532 831 968
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz