Materiał Partnera

Przedłużanie włosów – na czym polega i kiedy warto się na nie decydować?

Przedłużanie włosów – na czym polega i kiedy warto się na nie decydować?

Przedłużanie włosów to powracająca moda fryzjerska, która dzisiaj różni się jednak techniką, a także efektem wizualnym od tego, co salony urody, oferowały kilkanaście lat temu. Dzisiaj podczas jednej wizyty można uzyskać gęste, piękne oraz miękkie włosy, które mogą wydłużyć całą fryzurę o kilkanaście/kilkadziesiąt centymetrów.

Kiedy warto się na nie decydować?

Na przedłużanie włosów decydują się najczęściej kobiety przed ważnymi uroczystościami rodzinnymi, a zwłaszcza przed własnym ślubem. Z zabiegu korzystają jednak również panie, których włosy nie mają dużej objętości i bardzo wolno rosną. To wtedy przedłużanie włosów polega na „doczepieniu” pozyskanych naturalnych włosów w podobnych barwach – często należy przy tego typu procesie, dla wyrównania barwy zastosować pełną koloryzację.

Metody przedłużania włosów – mikroringi

Przedłużanie włosów, dokonywane jest dzisiaj we wielu odmiennych metodach, które dobiera się pod wpływem wielu czynników – od struktury włosa, po ich kolor, a także stan zdrowotny. Dzisiaj najczęściej stosowanymi technikami, są jednak: keratynowe przedłużanie włosów, a także przedłużanie na mikroringi. To właśnie ta druga metoda jest najbardziej rekomendowana i uniwersalna. Z jej wykonaniem możesz zapoznać się w poniższym opisie:

Doczepy kosmyków są mocowane do włosów za pomocą malutkich metalowych obrączek (ringów), których kolor, rodzaj, a także rozmiar dopasowuje się do stanu i barwy włosów klientki. Do wyboru są między innymi miedziane, aluminiowe i brązowe pierścienie. Jeśli chodzi zaś o zalety tej metody, należą do nich: możliwość błyskawicznego pozbycia się przedłużonych włosów, taniość zabiegu, a także bardzo trwały efekt, utrzymujący się nawet do 4 miesięcy!

Gdzie udać się na przedłużanie włosów?

Jeśli jesteś zatem zainteresowana profesjonalnym przedłużaniem włosów, w taki sposób, że Twoja rodzina i znajomi, stwierdzą, iż efekt jest w 100% naturalny i piorunujący, zgłoś się do Salonu Urody Izabela Darmofał, która posiada rzeszę stałych klientek, a także klientów. Każda nowa osoba odwiedzająca ten zakład fryzjerski, może liczyć na niezwykłą metamorfozę!

Keratynowa rekonstrukcja włosów - efekty 

Nie zawsze warto decydować się na doczepianie włosów, lub warto wybierać tę technikę tylko na jakiś czas, do momentu kiedy nasze włosy w pełni się nie zregenerują. Jak tego dokonać. Tutaj najlepsze salony urody, proponują dzisiaj keratynową rekonstrukcję włosów, której jednym z efektem jest szybszy porost włosów, które są mocniejsze, a także bardziej elastyczne. Wpływa to na ich blask, miękkość, łatwość w stylizowaniu i rozczesywaniu, czy też na intensywność ich koloru – fryzura nie jest matowa i świetnie odbija promienie słoneczne. Efekt takiego zabiegu jest zaś bardzo długotrwały, a utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Stosując rekomendowane kosmetyki, może być to okres nawet do 3 miesięcy!

 Zabieg rekonstrukcji włosów 

Jak jednak wygląda cały zabieg? Rekonstrukcja włosa to przede wszystkim ich dokładne oczyszczenie tak, aby wszystkie łuski zostały otworzone. Następnie po delikatnym wysuszeniu fryzjerka, nałoży specjalny preparat z kreatyną, która na stałe wszczepi się w strukturę włosów. Cały proces trwa około 20-30 minut, a po wchłonięciu włosy są ponownie myte i następnie odpowiednio stylizowane.  Wielokrotnie zatem proces ten jest idealny do tego, aby zwiększyć szybkość porostu włosów, a także ich objętość. Polecanym zabiegiem jest również odbudowa diamentowa Artego

Opracowanie:
Szczytno, Żeromskiego 31 lok. 14
tel. 602 687 593
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz