Materiał Partnera

Prowadzisz własną firmę? Zrób krok w przyszłość i poznaj korzyści oferowane przez wirtualne biuro

Prowadzisz własną firmę? Zrób krok w przyszłość i poznaj korzyści oferowane przez wirtualne biuro

Założenie i prowadzenie działalności gospodarczej wymaga posiadania adresu, pod którym nasze przedsiębiorstwo będzie funkcjonowało. Nie zawsze posiadamy lokal biurowy, a z prywatnego adresu zamieszkania wolelibyśmy nie korzystać. Idealną alternatywą jest skorzystanie z coraz popularniejszej usługi biura wirtualnego.

Doskonałe rozwiązanie dla każdego

Nie da się ukryć, że pojęciem powiązanym z określeniem wirtualne biuro, jest outsorcing, czyli wykorzystywanie zasobów zewnętrznych w celu optymalizacji i zmniejszenia wydatków w swoim przedsiębiorstwie. W związku z tym, zgodnie z definicją, usługa wirtualnego biura polega na outsourcingu obsługi biurowej bez obowiązku fizycznej obecności przedsiębiorcy w danym miejscu. Co to dokładnie oznacza? Przede wszystkim to możliwość wynajęcia oraz korzystania z biura, często w bardzo prestiżowej lokalizacji. To najkorzystniejsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zarejestrować firmę pod atrakcyjnym dla kontrahentów adresem, a także dla prowadzących działalność z innego miejsca w kraju lub na świecie (w granicach Unii Europejskiej). Warto także pamiętać, że wirtualne biuro to nie tylko doskonała lokalizacja dla naszej firmy. W zależności od interesującego nas pakietu usług, pod wybranym przez nas adresem może funkcjonować sekretariat zajmujący się kompleksową obsługą korespondencji kierowanej do naszej firmy (odbiór, informowanie o odbiorze, skanowanie i przesyłanie drogą mailową listów oraz regularna, zbiorcza wysyłka poczty). Warto także pamiętać, istnieje możliwość zorganizowania spotkania biznesowego z klientem w siedzibie wirtualnego biura. Dostępna jest też- usługa, w ramach której możemy wynająć salę konferencyjną w celu przeprowadzenia burzy mózgów z członkami zespołów realizujących projekty. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba możemy liczyć na pomoc prawną lub księgową.

Dlaczego warto korzystać z usług wirtualnego biura

Wirtualny adres to nowoczesne rozwiązanie, stanowiące doskonałą alternatywę dla stacjonarnego biura- luksusu, generującego zbędne koszty. Współpraca z firmą Szucha Business Center niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści:

  • redukcja kosztów – miesięczna opłata za skorzystanie z takiej oferty jest zdecydowanie niższa, niż w przypadku wynajmu stacjonarnego biura(dodatkowe opłaty jak czynsz, media, zakupy artykułów biurowych)

  • elastyczność dostępnych usług oferowanych przez wirtualne biuro - możemy wykupić pakiety tylko tych usług, które są niezbędne i dopasowane do naszych potrzeb,
  • efektywność dla określonych w czasie projektów oraz dla freelancerów

  • profesjonalna obsługa administracyjna

  • możliwość utworzenia firmy w innym mieście – niewątpliwie pozwoli na poszerzenie grona naszych kontrahentów,

  • prestiż wynikający z atrakcyjnej lokalizacji, który bez wątpienia pozytywnie wpłynie na wizerunek naszej firmy,

  • dodatkowe usługi, takie jak obsługa konferencji, wynajem sali lub pomoc
    w prowadzeniu spraw kadrowo-księgowych bądź prawnych.

Wirtualne biuro to doskonałe rozwiązanie, które docenią zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w dziedzinie przedsiębiorczości, jak i właściciele firm z ugruntowaną pozycją na rynku. Dzięki profesjonalnej usłudze tego typu, oprócz oszczędności pieniędzy oraz wygody, zyskujemy również inną wartość dodaną- czas, który możemy poświęcać na realizację planów dotyczących rozwoju firmy.

Opracowanie:
Warszawa, al. Szucha 3 lok. 2
tel. 22 628 12 94
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz