Materiał Partnera

Protetyka na najwyższym poziomie – wybierz ośrodek w Zabrzu!

Protetyka na najwyższym poziomie – wybierz ośrodek w Zabrzu!

Dziedzina protetyki, a także implantologii stomatologicznej, znacznie się dzisiaj rozwinęła i stale rozwija. Obecnie nawet przy rozległych ubytkach zębowych, można wykonać takie uzupełniania, które będą w 100% idealnie odwzorowywały jakością oraz estetyką zdrowe zęby, zapewniając wysoki poziom komfortu użytkowego. Aby to jednak osiągnąć, zawsze należy wybierać dobre gabinety stomatologiczne, które posiadają długoletnie doświadczenie w dziedzinie protetyki. Takim wyróżnia się ośrodek w Zabrzu – Stomatologia Dorosłych i Dzieci.

Wielospecjalistyczny ośrodek stomatologiczny

Ośrodek Stomatologia Dorosłych i Dzieci, to placówka, która zajmuje się leczeniem dorosłych, a także dzieci, gwarantując szereg zabiegów oraz procesów leczniczych w zakresie profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej, a także protetyki. Ostatnia dziedzina przyniosła ośrodkowi szczególną popularność i renomę, wśród pacjentów nie tylko z regionu, ale także z całej Polski. Jest to efekt przede wszystkim wielodziedzinowego podejścia przy wyborze danych metod uzupełniania ubytków zębowych. Dzisiaj bowiem można zastosować częściowo refundowane, lub też pełnopłatne protezy, implanty itd. W ośrodku SDiD, wykonywane zaś są korony porcelanowe i stylonowe, wkłady, mosty, protezy akrylanowe całkowite i częściowe, protezy szkieletowe, protezy acetalowe, szyny relaksacyjne, a także ekstrakcje zębów martwych, znacznie uszkodzonych, czy tych które należy usunąć po to, aby móc wstawić  wspomnianą protezę całkowitą.

Warto wiedzieć! Ośrodek SDiD zajmuje się także szybkimi naprawami protez.

Komfort i estetyka główną misją stomatologów!

Stomatolodzy z ośrodka NZOZ SDiD, szczególnie zwracają uwagę na to, aby zapewniać swoim pacjentom komfort fizyczny, a także psychiczny. Jeśli chodzi o protetykę, jest to szczególnie ważne. Komfort fizyczny, musi być związany z takim dobraniem uzupełnienia, które idealnie będzie komponowało się w jamie ustnej, które nie doprowadzi do podrażnień, a także które nie wywoła poczucia posiadania ciała obcego w uzębieniu. Psychiczny komfort, to zaś głównie gwarantowanie stabilnych protez ruchomych, które nie poluzują się podczas jedzenia, czy śmiania, a także zapewnianie najwyższego poziomu estetyki. Specjaliści NZOZ SDiD posiadają długoletnie doświadczenie w stomatologii estetycznej, dlatego tworzone przez nich korony, wkłady, mosty, czy licówki, zawsze będą wiernie imitowały kształtem, kolorem, blaskiem, a także swoją strukturą, naturalny ząb! Przyjazne warunki leczenia i brak bólu, gwarantowane… 

Opracowanie:
Zabrze, Góry Świętej Anny 19
tel. 32 271 39 92
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz