Materiał Partnera

Protetyka i implantologia stomatologiczna w Klinice Krakowskiej Sp. z o.o.

Protetyka i implantologia stomatologiczna w Klinice Krakowskiej Sp. z o.o.

Braki w uzębieniu młodych osób w wyniku wypadków, czy chorób próchnicowych mogą doprowadzić nawet do znacznych problemów z samooceną. W przypadku osób starszych i pacjentów geriatrycznych, ubytki zębowe powodują zaś olbrzymie ograniczenia życiowe związane z konsumpcją danych produktów żywieniowych. Aby skutecznie walczyć z różnymi problemami tego typu, warto wybierać sprawdzone i renomowane ośrodki protetyki oraz implantologii stomatologicznej. Olbrzymim zaufaniem cieszy się od lat Klinika Krakowska Sp. z o.o.

Protetyka – odzyskaj naturalność swojego uśmiechu

Stomatolodzy Kliniki Krakowskiej Sp. z o.o., są szeroko wyspecjalizowani w dziedzinie protetyki, co umożliwia im niesienie pomocy pacjentom z pojedynczymi ubytkami, lub większymi brakami zębowymi. Dzisiaj popularnie wykorzystywane są korony, czy też mosty porcelanowe z cerkonu, pełnoceramiczne, czy też te tymczasowe. Wśród pacjentów geriatrycznych, bardzo ważne są zaś protezy akrylanowe z klamrami, protezy bezklamrowe, szynoprotezy, a także protezy teleskopowe, które zawsze idealnie dopasowywane są do szczęki, zgryzu i całej jamy ustnej pacjenta. Stomatolodzy Klinik Krakowskiej dbają bowiem przede wszystkim o to, aby dane konstrukcje protetyczne zapewniały nie tylko naturalny oraz piękny wygląd, ale przede wszystkim najwyższy poziom funkcjonalności. Pacjenci korzystający z leczenia w poradni tegoż ośrodka, przede wszystkim zauważają to, jak zmienia się komfort ich życia. Stosowane elementy protetyczne, niemalże w 100% imitują naturalne uzębienie. Osoby z takimi konstrukcjami, nie muszą zatem martwić się o poluzowanie ich części, co często jest ich największą obawą. Z Kliniką Krakowską Sp z o.o., która współpracuje z najlepszymi pracowniami wyrobów protetycznych, odzyskasz zatem naturalność swojego uśmiechu!

Implantologia – nowoczesność i przyszłość dziedziny stomatologii

Obecnie implantologia uważana jest za przyszłość dziedziny stomatologii, która pozwoli cieszyć się pięknym oraz zdrowym uśmiechem pacjentów z różnych grup wiekowych. Olbrzymie zainteresowanie tym obszarem nauki wykazują stomatolodzy Kliniki Krakowskiej, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wdrażania leczenia, w oparciu o innowacyjne metody oraz materiały implantologiczne. Przykładem mogą być te dotyczące wszczepiania implantów, w celu uniknięcia procesu zaniku kości w przypadku ubytków zębowych. Jeśli doszło do takiego zjawiska, można zastosować specjalne syntetyczne uzupełnienia, które idealnie harmonizują się strukturalnie z kością naturalną. W przypadku kiedy jest ona słaba, implantologia korzysta np. z techniki wyboru materiału kościotwórczego, który pozwala na szybsze leczenie tkanek i uzyskanie lepszego efektu zarówno kosmetycznego, jak i zdrowotnego.

Warto wiedzieć! Dzisiejsza implantologia i protetyka nie mogłyby rozwijać się bez nowoczesnej technologii stomatologicznej, która dotyczy innowacyjnych narzędzi medycznych, jak i materiałów implantologiczno-protetycznych. Klinika Krakowska stosuje zawsze te o najwyższej jakości – pochodzą one od renomowanych krajowych oraz zagranicznych producentów, spełniających wszystkie restrykcyjne światowe normy.

Opracowanie:
Kraków, Mehoffera 6
tel. 12 638 38 18
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz