Artykuł sponsorowany

Prosty start w biznes z biurem rachunkowym E-pok

 Prosty start w biznes z biurem rachunkowym E-pok

Masz dość pracy na etacie? Czujesz, że się nie rozwijasz, a pracodawca cię nie docenia? Jednocześnie wiesz, że stać cię na więcej i od dawna myślisz o rozkręceniu własnej firmy, ale blokuje cię lęk przed formalnościami? Nie przejmuj się - to całkiem naturalne. I na całe szczęście nie musisz z tego powodu odkładać marzeń na później! Wystarczy, że przejdziesz przez cały proces z biurem rachunkowym E-pok, które kompleksowo wspiera przedsiębiorców.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z biurem rachunkowym?

Formalności związane z zakładaniem spółki – choć zminimalizowane i często ograniczone do kilku kliknięć w sieci – wciąż są dla wielu młodych przedsiębiorców ogromnym ograniczeniem. Nie jest łatwo. Sam biznesplan to za mało. Niezależnie od tego, czym chcesz się zająć i w jakiej branży działasz, ilość przepisów, które musisz poznać może być przytłaczająca. Dlatego już na etapie planowania założenia działalności warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa księgowego i podatkowego.

Rejestracja własnej działalności wiąże się chociażby z takimi kwestiami, jak wybór formy opodatkowania. Czy wiesz, co będzie dla ciebie opłacalne? Jak uniknąć błędów? Jakie terminy będą cię obowiązywać? I w końcu – czym różnią się poszczególne rodzaje księgowości? Wyobraź sobie, że czas który poświęcasz na zgłębianie przepisów podatkowych i zasad prowadzenia księgowości można poświęcić na rzeczywisty rozwój biznesu. Wystarczy zwrócić się do specjalistów z firmy E-pok.

Profesjonalne wsparcie w biznesie

E-pok to firma z dziesięcioletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w zakładaniu spółek oraz profesjonalnej księgowości dla firm. Oferta biura rachunkowego obejmuje outsourcingowe prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych na prostych zasadach rozliczeń. Eksperci oferują także badanie sprawozdań finansowych, obsługę kadrowo-płacową oraz organizację i prowadzenie rachunkowości.

Wysoko wykwalifikowani  pracownicy E-pok służą także kompleksowym doradztwem finansowo-księgowym oraz pomagają w organizacji i informatyzacji rachunkowości. Prowadzą także konsultacje w zakresie podatków oraz metod finansowania działalności gospodarczej i sporządzaną dokładne ekspertyzy ekonomiczno-finansowe.

Młody przedsiębiorca może więc na każdym etapie prowadzenia działalności poczuć się pewniej, powierzając wszystkie formalności specjalistom. Innowacyjne rozwiązania w postaci elektronicznych segregatorów i wirtualnego biura gwarantują z kolei oszczędność czasu i szybki dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów.

Opracowanie:
Warszawa, al. Armii Ludowej 6 lok. 164
tel. 22 628 61 01
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz