Materiał Partnera

Projekty budowlane konstrukcji

Projekty budowlane konstrukcji

Branża budowlana to od kilku lat jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin. Każdy z nas z pewnością zaobserwował zwiększoną ilość inwestycji zarówno, jeśli chodzi o budowę domów mieszkalnych, budynków użytkowych, jak i hal produkcyjnych. Proces budowy wymaga odpowiednich materiałów i wysokiej jakości sprzętu, które pozwolą zakończyć prace skutecznie i w terminie, ale wszystko zaczyna się od dobrze przygotowanego projektu budowlanego, w tym konstrukcji drewnianych, żelbetowych i stalowych, a nawet szklanych. To ważny element, bez którego nie stanie żaden budynek!

Projekty budowlane konstrukcji

Studio Konstrukcji Northplan z siedzibą w Gdańsku to właściwe miejsce, jeśli szukają Państwo dobrego projektanta konstrukcji drewnianych, stalowych i żelbetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy projekty obiektów o różnej funkcji i podejmiemy się realizacji skomplikowanych zagadnień projektowych.  Współpracujemy ze specjalistami z branży wykonawczej, deweloperami i innymi biurami projektów, co pozwala nam kompleksowo i rzetelnie realizować niemal każde zamówienie. Na życzenie klienta przeprowadzimy ekspertyzy budynku, dbamy o to, aby budynek powstał zgodnie ze wszelkimi wymogami trwałości, jakości i bezpieczeństwa.

Wybierając biuro projektowe

Decydując się na współpracę z biurem projektowym, warto dokładnie przeanalizować ofertę takiej firmy, aby mieć pewność, że cały projekt zostanie wykonany przez spójny zespół projektowy. Ma to ogromny wpływ na jakość realizowanych prac i w efekcie na trwałość całej konstrukcji. Nasza firma współpracuje z najlepszymi architektami i na bieżąco oferujemy własne najlepsze, według naszych pracowników, rozwiązania. Zajmujemy się projektami obiektów budowlanych (sporządzamy również projekty wykonawcze), prowadzimy ekspertyzy budowlaneoceniamy stan techniczny budynku. Podstawą naszej pracy jest projektowanie różnego rodzaju konstrukcji, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nieustannie poszerzamy oferowane usługi. Korzystając z naszych kooperantów możemy również wykonać plan zagospodarowania terenów zielonych wokół stawianego budynku i projekt ogrodu, włączenie z rozmieszczeniem oczek wodnych, altanek czy basenów. Do przygotowania projektu wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie. Nasi pracownicy to osoby z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, które na bieżąco doradzą najlepsze rozwiązanie przy pracach nad danym projektem.

Konstrukcje budynków

Budując dom lub budynek użytkowy, ich podstawą są zazwyczaj konstrukcje – domena naszej działalności – stalowe, betonowe, żelbetonowe, szklane. Dobrze zaprojektowane i wykonane są trwałe i pozwalają na wieloletnie bezpieczne użytkowanie budynków bez obaw o problemy z elementami konstrukcji. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się naturalne materiały, konstrukcje drewniane, które dziś często wykorzystywane są przy budowie domów jednorodzinnych i czasem wielorodzinnych, budynków i obiektów komunalnych, sportowych, rekreacyjnych. Konstrukcje stalowe znamionują budynki lekkie, wielkoprzestrzenne wygodne w zagospodarowywaniu wnętrz. Elementy konstrukcji, wyposażenia i wykończenia ze szkła znamionują budynki nowoczesne. Zależy nam na wykorzystaniu ekologicznych i zdrowych materiałów, do których powyższe można zaliczyć. Nasi pracownicy podczas konsultacji odpowiedzą na Państwa pytania i doradzą najlepsze warianty projektu.

Opracowanie:
Gdańsk, Dywizjonu 303 33B lok. 16
tel. 516 122 026
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz