Materiał Partnera

Projekt obiektu handlowego - dlaczego warto zlecić jego przygotowanie firmie Arkon Studio?

Projekt obiektu handlowego - dlaczego warto zlecić jego przygotowanie firmie Arkon Studio?

Wybór projektu budowlanego to jedna z najważniejszych decyzji, jakie należy podjąć podczas planowania budowy obiektu handlowego. Takie dokumentacje projektowe są znacznie bardziej skomplikowane niż projekty domów jednorodzinnych. Wymagają również wieloletniego doświadczenia w branży. Sprawdźmy, dlaczego takie zlecenie warto powierzyć firmie Arkon Studio.

Projekty budynków handlowych

Podczas projektowania obiektu handlowego specjalista musi wziąć pod uwagę wiele istotnych kwestii. Do najważniejszych należy przeznaczenie budynku. Inaczej będzie bowiem prezentował się na przykład sklep odzieżowy, a inaczej sklep z materiałami budowlanymi. Branża ma duże znaczenie, gdyż warunkuje zarówno estetykę, jak i układ danego lokalu. Nawet wybór gotowego projektu obiektu handlowego wiąże się z koniecznością wprowadzenia pewnych zmian. Wprawdzie nie wszystko możemy zmodyfikować, bowiem przepisy prawa budowlanego wskazują pewne ograniczenia – przykładowo w kwestii dopuszczalnej wysokości stropu. Zwykle jesteśmy jednak w stanie zmienić m.in. przeznaczenie obiektu, układ ścian wewnętrznych czy też położenie okien i drzwi. 

Wybór biura projektowego do współpracy

Choć na rynku działa wiele firm świadczących usługi projektowe, nie wszystkie zajmują się projektowaniem obiektów handlowych, usługowych czy przemysłowych. Jak zostało wspomniane, takie zlecenia wymagają specjalistycznej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. Biuro projektowe Arkon Studio z powodzeniem utrzymuje się na rynku od 2004 roku. Przez lata działalności firma zrealizowała już wiele zleceń, projektując różnorodne obiekty budowlane. Budynki charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką wytrzymałością, którą zapewniają sprawdzone techniki budowlane i solidne materiały wykorzystywane w procesie budowy. 

Arkon Studio – usługi projektowe na najwyższym poziomie

Biuro projektowe Arkon Studio wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również rozbudowaną ofertą. Specjaliści zajmują się zarówno projektowaniem obiektów, jak i ich budową. Działalność firmy nie kończy się jednak na stanie surowym, gdyż fachowcy proponują także aranżację wnętrz. Swoją ofertę kierują zarówno do firm i instytucji, jak i do klientów indywidualnych. Wszelkie zlecenia realizują z zaangażowaniem oraz uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb zleceniodawcy. Zatem jeśli poszukujemy sprawdzonego biura projektowego do współpracy, z pewnością powinniśmy skontaktować się z firmą Arkon Studio!

Opracowanie:
Gdańsk, Ogarna 44/45 lok. 1
tel. 58 300 00 37
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz