Artykuł sponsorowany

Proinvest – profesjonalne doradztwo, montaż i serwis klimatyzacji

Proinvest – profesjonalne doradztwo, montaż i serwis klimatyzacji

Słońce i temperatura utrzymująca się w okolicach 30°C, to pogoda, którą można kochać lub nienawidzić. Gdy jesteśmy na wakacjach i możemy schłodzić się w zimnej wodzie, upały nie są tak uciążliwe. Ale sytuacja wygląda całkiem inaczej, gdy spędzamy długie godziny w dusznym biurze lub mieszkaniu. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Nie wiesz jaki system wybrać? Doradzą Ci eksperci w tej dziedzinie – firma Proinvest.

Co wziąć pod uwagę wybierając klimatyzację?

Wybór odpowiedniej klimatyzacji zależy od wielu różnych czynników. Po pierwsze musisz  wziąć pod uwagę to, gdzie ma znajdować się klimatyzator. Czy będzie to jedno pomieszczenie, niewielkie mieszkanie, całe biuro, czy biurowiec? Po drugie istotna jest też ilość osób przebywających w pomieszczeniu oraz znajdujący się w nim sprzęt, np. w przypadku firm komputery i maszyny. To ma znaczenie dla mocy, jaką będzie musiał mieć klimatyzator. Po trzecie – funkcjonalność. Wszystkie obecnie sprzedawane przez nas urządzenia klimatyzacyjne posiadają opcję chłodzenia, jak również osuszania, grzania oraz pracy na obiegu zamkniętym w pomieszczeniu, jako wiatrak. W kwestii tego, jakie parametry klimatyzacji najlepiej spełnią Twoje potrzeby, warto poradzić się ekspertów. Proinvest to firma, która już od lat działa w tej branży, dzięki czemu ma duże doświadczenie. Co więcej, nie tylko zapewnią Ci fachowe doradztwo, ale też zaprojektują i zamontują wybrany system.

Rodzaje klimatyzacji

Wyboru klimatyzacji nie ułatwia również duża ilość modeli i systemów, które są dostępne na rynku. Ale tutaj także pomogą Ci pracownicy Proinvest. Jeśli chodzi o ofertę, opolska firma proponuje produkty od światowych producentów takich jak DAIKIN czy INNOVA. Możesz też wybrać dowolny rodzaj klimatyzatora: split, multi-split, kompaktowy, kasetonowy, ścienny, kanałowy, podstropowy oraz przypodłogowo-sufitowy. Wszystkie dostępne modele zapewniają cichą i skuteczną pracę, wiele możliwości regulacji, a także łatwą obsługę.

Konserwacja i serwis

Wybierając firmę, w której kupisz klimatyzację, nie zapomnij sprawdzić, czy oferują oni również wykonanie ewentualnych napraw. Często zdarza się, że nie jest to uwzględnione w zakresie usług. Tak więc, gdy pojawi się usterka, będziesz zmuszony szukać fachowców na własną rękę. Firma Proinvest oferuje kompleksowe usługi, w ramach których oprócz profesjonalnego montażu klimatyzacji, zajmuje się także ich serwisowaniem w razie awarii oraz regularnym konserwowaniem. Dzięki temu możesz być spokojny, że nawet jeśli klimatyzator się popsuje, otrzymasz niezwłoczną pomoc od fachowców.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz