Materiał Partnera

Profesjonalny zakład kompleksowych napraw powypadkowych w Lublinie

Profesjonalny zakład kompleksowych napraw powypadkowych w Lublinie

Według statystyk na polskich drogach każdego roku dochodzi do ponad kilkudziesięciu tysięcy stłuczek mniejszych lub dużych, które kwalifikują pojazdy do kompleksowych, bądź drobnych napraw powypadkowych. Nie każdy warsztat jest jednak przygotowany na świadczenie szerokich usług dla właścicieli tego typu samochodów. Swoją ofertą w Lublinie i okolicach wyróżnia się zaś Centrum Blacharsko-Lakiernicze HMS Serwis.

Kompleksowe naprawy powypadkowe

Takie podmioty jak zakład HMS Serwis Sp. z.o.o. wyróżniają się wśród standardowych warsztatów samochodowych usługami kompleksowych napraw powypadkowych aut różnych marek. Zakładają one zarówno eliminację usterek różnych podzespołów pojazdu, wymianę części, jak i profesjonalne, zgodne z przepisami środowiskowymi działania blacharskie i lakiernicze. Są one w szczególności dedykowane klientom posiadającym takie marki samochodów jak Nissan czy Kia – HMS Serwis stanowi autoryzowany punkt blacharsko-lakierniczy dla tych marek. Warto wiedzieć, że tego typu zakłady zawsze opierają swoją pracę na technologii i technice naprawczej rekomendowanej przez autoryzowanych serwisantów danych koncernów motoryzacyjnych. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu parkowi samochodowemu – HMS Serwis świadczy usługi w trzech lokalizacjach w Lublinie: ul. Tokarska 24, Aleja Warszawska 129, ul. Warszawska 129 – a także dzięki wyspecjalizowanym pracownikom doskonale znającym innowacyjne i tradycyjne techniki naprawcze.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Możliwość prowadzenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów jest bardzo ściśle uwarunkowana prawnie. Nie każdy podmiot spełnia warunki do świadczenia profesjonalnych usług w ramach OSKP. Zakład HMS Serwis sprostał jednak temu zadaniu, rozszerzając ofertę o usługi swojej stacji pod nazwą TestCar. Można tam wykonać profesjonalne i kompleksowe badania techniczne oraz przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, a także ciągników rolniczych, przyczep oraz innego typu maszyn.

Auto zastępze

Niestety na rynku polskim działa niewiele zakładów, które w ramach napraw powypadkowych oferują auto zastępcze swoim klientom. Tym wyróżnia się renomowany warsztat HMS Serwis, któremu zaufały już tysiące klientów. W przypadku likwidacji szkód z polis AC i OC, podmiot ten oferuje w pełni darmowe wypożyczenie nowoczesnych modeli samochodów zastępczych – najczęściej marki KIA. Warto wiedzieć, że udogodnienie to jest skierowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych posiadających całą flotę samochodów.

Opracowanie:
Lublin, Tokarska 24
tel. 508 159 025
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz