Materiał Partnera

Profesjonalny wydruk

Profesjonalny wydruk

Decydując się na wydruk książki lub materiałów marketingowych, warto usługę realizacji takiego projektu, jego przygotowanie i wydruk zlecić profesjonalnej firmie poligraficznej. Mamy wtedy pewność, że projekt przygotowany zostanie tak, jakbyśmy tego sobie życzyli. Dzięki temu, że wszystkimi etapami przygotowania do wydruku zajmuje się jedna firma, oszczędzamy czas i ograniczamy koszty realizacji takiej usługi.

Firma Solpress sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to miejsce, które należy odwiedzić w pierwszej kolejności, jeśli zależy nam na profesjonalnym i eleganckim wydruku. Nasz zespół tworzą pracownicy z pasją, odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i razem z klientem opracowujemy ostateczny projekt, na bieżąco uwzględniając jego potrzeby i opinie. Wszystkie projekty realizujemy rzetelnie i terminowo z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości oraz specjalistycznego sprzętu.

Bądź widoczny

Nie da się ukryć, że podstawą działania większości firm jest dobrze przeprowadzony marketing oraz reklama usług. Ogromną częścią istnienia małych i dużych przedsiębiorstw jest budowanie wizerunku firmy, który dotyczy również wizualnych aspektów w tym materiałów reklamowych. Od lat zajmujemy się realizacją usług poligraficznych, dzięki czemu możemy doradzać klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Oferujemy druk wizytówek, folderów, materiałów reklamowych, papierów firmowych, biuletynów, gazetek, plakatów, broszur, druk tekstów na papierze i folii, druk na kopertach i innych materiałach oraz druk zaproszeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować spójne materiały dla każdej firmy. To podstawa, jeśli chcemy być zapamiętani przez klientów. Odpowiednio zaprojektowane logo, które pojawia się na wszystkich materiałach, pomaga wytworzyć pozytywne skojarzenia z daną firmą. Kontakt z klientem to dziś fundament, dlatego warto zainwestować w wizualną oprawę naszych działań. Wieloletnie doświadczenie, otwartość i elastyczność działania, gwarantują profesjonalny poziom wykonywanych prac oraz ich terminowość.

Prace wydawnicze

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nieustannie poszerzamy zakres oferowanych usług i dzięki temu współpracujemy również z osobami, które zainteresowane są wydaniem książki. Naszą specjalnością jest niskonakładowy druk książek wykonywany na maszynach cyfrowych. Dzięki temu elastycznie podchodzimy do ilości drukowanych egzemplarzy i pomagamy realizować zamówienia osób, które niekoniecznie potrzebują od razu setki tysięcy egzemplarzy wydruku. Taka opcja daje również możliwość wydruku na różnych rodzajach papieru i przy wykorzystaniu różnych nośników. O wiele szybciej można też zrealizować ewentualny dodruk materiałów. Nasi pracownicy zajmują się również składem tekstu i grafiki, jak również korektą książek. Klienci mogą skorzystać z dowolnej technologii wydruku, od druku jednokolorowego do wielobarwnego. Na życzenie klienta wydruk oprawiamy w oprawy miękkie, twarde, a także spiralowe.

Opracowanie:
Opole, ks. Damrota 4
tel. 77 454 52 87
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz