Materiał Partnera

Profesjonalny warsztat serwisu automatycznych skrzyń biegów

Profesjonalny warsztat serwisu automatycznych skrzyń biegów

Automatyczne skrzynie biegów są coraz bardziej popularne, dorównując szeroko wykorzystywanym skrzyniom manualnym – szczególnie można zauważyć to w segmencie aut premium. Wiąże się to zatem z koniecznością powstawania profesjonalnych punktów serwisowych. Jednym z tych o długoletnim doświadczeniu jest warsztat PK Automat Krzysztofa Paszkowskiego – poznaj jego atuty!

Wieloletnie doświadczenie

Olbrzymią zaletą zakładu mechaniki pojazdów Krzysztofa Paszkowskiego, który działa w Starej Wsi (województwo mazowieckie, powiat otwocki) jest długoletnie doświadczenie. To ono pozwoliło no doskonałe zaznajomienie się z rynkiem motoryzacyjnym i jego ewolucją. Automatycznie skrzynie biegów rozwijały się bowiem na przestrzeni lat i nadal się rozwijają, a każdy producent wykorzystuje inne techniki konstrukcyjne. Wiele lat funkcjonowania warsztatu PK Automat gwarantuje zatem najwyższy poziom serwisowy aut różnych marek.

Obsługa różnych klientów

Najlepsze warsztaty mechaniki pojazdów są otwarte na obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli całych flot samochodów różnej wielkości. Zakład motoryzacyjny PK Automat wyspecjalizował się w obsłudze serwisowej automatycznych skrzyni biegów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także pojazdów specjalistycznych oraz autobusów. Na rynku działa niewiele warsztatów o tak szerokiej obsłudze klientów.

Diagnoza, naprawa, modernizacje i regeneracje

Głównym profilem działalności warsztatu Krzysztofa Paszkowskiego są naprawy skrzyń biegów, a także ich modernizacje oraz regeneracje. Każde działanie poprzedzone jest wnikliwą analizą, pozwalającą na odpowiednie zdiagnozowanie problemu i szybkie jego wyeliminowanie. Dzięki temu klienci PK Automat nie muszą czekać kilku dni na zwrot w pełni sprawnego pojazdu. Warto przy tym wiedzieć, że zakład ten w przypadku konieczności wymiany danych części, jest gotowy na zapewnienie oryginalnych elementów całego podzespołu pojazdu, jak i wysokiej jakości zamienników. PK Automat współpracuje ściśle z producentem skrzyń Allison.

Sprzęgła hydrokinetyczne

Kompleksowe usługi serwisowe związane z przekładaniami automatycznymi są również w zakładzie mechaniki pojazdów Krzysztofa Paszkowskiego rozszerzone o naprawę sprzęgieł hydrokinetycznych. Ich regeneracja pozwala między innymi na łagodny rozruch silnika, cichą pracę jednostki napędowej, doskonałe wytłumienie drgań momentu obrotowego, a co za tym idzie na cały komfort prowadzenia danego pojazdu osobowego, dostawczego, czy ciężarowego.

Nowoczesny park maszynowy

Specjalistyczne usługi serwisowania tak skomplikowanych układów, jak przekładnie automatyczne, muszą opierać się o wykorzystanie nowoczesnego sprzętu naprawczego. Taki posiada zakład PK Automat, który dba o to, aby był on stale poszerzany. Sukcesem tego warsztatu jest również zatrudnienie całej kadry szeroko wyspecjalizowanych mechaników i konstruktorów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz