Materiał Partnera

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych – tylko z firmą Admar!

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych – tylko z firmą Admar!

Pomimo tego, iż maszyny budowlane wyróżniają się swoją solidnością konstrukcyjną, wielokrotnie ich podzespoły ulegają uszkodzeniom. Jest to przede wszystkim związane z wysokim natężeniem eksploatacji, która w przypadku dużych inwestycji może być nawet kilkunastogodzinna w ciągu dnia. Nic dziwnego, że na rynku potrzebne są wyspecjalizowane warsztaty sprzętów budowlanych. Jednym z nich jest firma Admar z okolic Zabrza.

Diagnostyka i konserwowanie podzespołów

Ważnymi działaniami firmy Admar, jest diagnozowanie uszkodzeń różnych podzespołów maszyn budowlanych, a także ich profesjonalne konserwowanie. Warto wiedzieć, że przeglądy techniczne tego typu pojazdów specjalistycznych powinny odbywać się bardzo często. To dlatego z przedsiębiorstwem Admar, stałą współpracę podejmuje wiele firm budowlanych i nie tylko, które mogą liczyć na profesjonalną obsługę, świadczoną błyskawicznie przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych MECHANIKÓW.

 W szczególności zajmują się oni maszynami marek Caterpillar, JCB, CASE i inne wykonując prace diagnostyczne, regeneracyjne, czy serwisowe, według wszystkich wskazań producenckich. Klienci mogą liczyć również na oryginalne, a także zamienne części.

Profesjonalne działania serwisowe

Najważniejszym profilem działalności firmy Admar, jest oferowanie serwisu maszyn budowlanych. W ramach tychże usług, przedsiębiorstwo wykonuje m.in.: tak zwane remonty główne, naprawy bieżące, remonty podzespołów napędowych - skrzynie biegów, mosty jezdne, weryfikacja i naprawa układów hydraulicznych. Warto przy tym wiedzieć, że specjaliści Admar wyróżniają się szeroką wiedzą, która podparta jest wykorzystaniem przy pracach naprawczych nowoczesnych sprzętów serwisowych. To między innymi dzięki innowacyjnemu parkowi technologicznemu, podmiot ten wyróżnia się na rynku zarówno lokalnym, jak i krajowym!

Pełne doradztwo techniczne i inwestycyjne

Firma Admar swój sukces zawdzięcza również statusowi eksperta w dziedzinie ocen technicznych pojazdów. Z usług doradztwa motoryzacyjnego zarówno dotyczącego kupna maszyn, brania ich w leasing, jak i ich modernizowania, korzysta rocznie setki firm. Dzięki temu są one w stanie wykorzystywać do swoich prac budowlanych, w pełni sprawne sprzęty, zakupione za atrakcyjną cenę!

Firmy zainteresowane współpracą z firmą Admar, powinny wiedzieć, że jest ona gotowa również na świadczenie terenowych/mobilnych usług serwisowych i  naprawczych, czy tych w miejscu wskazanym przez klienta. Często jest to zatem pomoc przy nagłych uszkodzeniach maszyny na placu budowy!

Opracowanie:
Zabrze, Handlowa 6
tel. 602 625 757
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz