Materiał Partnera

Profesjonalny rzeczoznawca samochodowy – Sławomir Zachara z firmy Zach Tech

Profesjonalny rzeczoznawca samochodowy – Sławomir Zachara z firmy Zach Tech

Szukając rzetelnego rzeczoznawcy samochodowego bardzo łatwo możemy napotkać takich, którzy nie będą działać w naszym interesie. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy dochodzimy swoich praw po wypadku – rzeczoznawca powołany przez firmę ubezpieczeniową może znacząco zaniżyć kwotę wypłacanej polisy. Dlatego właśnie powinniśmy skontaktować się z bezstronnym profesjonalistą – rzeczoznawcą Sławomirem Zacharą z firmy Zach Tech.

Zach Tech – gwarancja bezstronności

Jeśli zależy nam na tym, by wartość samochodu została wyceniona skrupulatnie, zdecydowanie powinniśmy rozważyć ofertę firmy Zach Tech. Mamy tutaj do czynienia z profesjonalizmem najlepszego sortu – prowadzący przedsiębiorstwo Sławomir Zachara to człowiek z ogromnym doświadczeniem jako rzeczoznawca samochodowy. Korzystając z jego usług możemy mieć pewność, że wszelkie czynności, których oczekujemy od rzeczoznawcy, zostaną wykonane na najwyższym możliwym poziomie, a przede wszystkim – bezstronnie, zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Musimy bowiem wiedzieć, że powoływanie przez towarzystwa ubezpieczeniowe rzeczoznawcy nie zawsze działają w zgodzie z tą zasadą. Nie chodzi oczywiście o to, że taki specjalista w jawny sposób poda nieprawidłowe informacje, ale o to, że swoją pracę realizuje przez pryzmat klienta, dla którego pracuje.

Ubezpieczycielowi zależy przede wszystkim na tym, by wypłacona kwota polisy była jak najniższa, więc powołany przez niego rzeczoznawca może posłużyć się metodologią, która pozwoli osiągnąć ten cel – np. założy, że w naprawie zostaną użyte zamienniki, nie zaś oryginalne części.

W przypadku powołanego przez nas rzeczoznawcy z Zach Techu ten problem nie występuje – szkody zostaną wycenione jak najbardziej rzetelnie i bezstronnie, co da nam oręż do walki o wyższą kwotę ubezpieczenia.

Pełna oferta firmy Zach Tech

Prócz sporządzania kosztorysów napraw oraz wyceny szkód, Sławomir Zachara zajmuje się także innymi czynnościami związanymi z jego specjalizacją jako rzeczoznawcy samochodowego. Pomaga w zakupie samochodu używanego lub sprowadzonego z zagranicy, ocenia jakość wykonania napraw powypadkowych i prowadzi oględziny stanu technicznego – także w przypadku pojazdów zabytkowych oraz maszyn i urządzeń.

Dla Zach Techu nie ma rzeczy niemożliwych – wystarczy zapytać, by dowiedzieć się, jakie możliwości stoją przed nami otworem; świat ekspertyz motoryzacyjnych jest niezwykle rozległy, a Sławomir Zachara doskonale się w nim orientuje.

Firma Zach Tech oferuje także doradztwo oraz szkolenia w zakresie diagnostyki pojazdów.

Opracowanie:
Olesno, Kolejowa 39
tel. 669 181 722
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz