Materiał Partnera

Profesjonalny montaż bram dla domu i przemysłu – Instar PPUH

Profesjonalny montaż bram dla domu i przemysłu – Instar PPUH

Szukasz najlepszych i najbardziej jakościowych rozwiązań związanych z montażem bram garażowych, przemysłowych i ogrodzeniowych? A może interesują Cię drzwi do budynków mieszkalnych lub usługowych? Warto sprawdzić bogatą ofertę firmy Instar PPUH, która od 2005 roku zajmuje się usługami związanymi z montażem bram oraz drzwi. Zobacz, jakie korzyści przynosi współpraca z tym zakładem.

Profesjonalne usługi montażowe dla domu

Firma Instar PPUH w swojej ofercie posiada szeroki wybór drzwi oraz bram, które stanowią niezbędny element każdego domu. Zapewniają między innymi wytrzymałe drzwi stalowe Hörmann, które są odpowiednie dla każdego pomieszczenia: piwnicy, pracowni, strychów lub przejść z domu do garażu. 

Oferują także wysokiej jakości drewniane drzwi wewnętrzne. Można dzięki nim stworzyć bardzo przytulne wnętrze. Są wytrzymałe oraz pięknie będą wyglądać w każdym domu lub mieszkaniu. Asortyment zawiera także drzwi wielofunkcyjne. Wśród nich można znaleźć:

  • drzwi wewnętrzne,
  • drzwi zewnętrzne z przegrodą termiczną,
  • drzwi przeciwwłamaniowe,
  • drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne. 

Firma Instar PPHU zapewnia także szeroki wybór niezawodnych bram przesuwnych, które można zamówić w wersji 1- i 2-skrzydłowej. Doskonale pasują do wszystkich obiektów, w zależności od obciążenia ogniowego. Wszelkie tego typu konstrukcje przeciwpożarowe są dokładnie badane według obowiązujących norm oraz posiadają aprobatę techniczną i certyfikaty zgodności. Pełnią one także funkcję dymoszczelną. Jak mówi jeden z pracowników zatrudnionych w firmie: 

Bramy tego typu poleca się montować w obiektach, w których na co dzień przebywa dużo osób. Będą one stanowić doskonałą ochronę przed ogniem oraz rozprzestrzenianiem się trujących gazów pożarowych. W ofercie posiadamy produkty firmy Hörmann, które cechują się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. 

Zakład oferuje także napędy do bramy, dzięki którym można szybko i wygodnie, nie wysiadając z samochodu, otworzyć wejście do garażu za pomocą pilota. Jest to duże ułatwienie, szczególnie że nie trzeba wychodzić na zewnątrz podczas deszczu lub w nocy. Oferowane produkty mają zaawansowane parametry techniczne, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Są w stanie sprostać największym wymaganiom klientów.

Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Firma Instar PPHU zapewnia fachowe doradztwo i dopasowanie produktu do potrzeb danego klienta. Gwarantuje również nowoczesne rozwiązania oraz produkty znanych marek. Wszystkie zlecenia wykonują terminowo i solidnie. Dlatego też warto im zaufać nie tylko w kwestii rozwiązań dla domu, ale także dla przemysłu. 

Przedsiębiorstwo zapewnia w swojej ofercie domki przeładunkowe, które są ustawiane przed halą. Dzięki temu można wykorzystać całą powierzchnię tego budynku, aż po ściany zewnętrzne. Domki przeładunkowe to doskonałe rozwiązanie w momencie, gdy sposób zbudowania hali uniemożliwia montaż rampy wewnętrznej. W każdym takim pomieszczeniu znajduje się podest z rampą przeładunkową, poszycia ścian i stropu oraz otwór przeładunkowy z uszczelnieniem bramy. W asortymencie znajdują się także domki z ocieplanymi bramami przemysłowymi. 

Instar PPHU zapewnia także wybór szlabanów elektromechanicznych, które są najczęściej ze stosowanych typów. Ich głównym elementem jest motoreduktor, który składa się z silnika o napięciu 24V. Zapewnia to szybką i sprawną pracę. Takie szlabany doskonale pełnią swoją funkcję w obiektach publicznych, wspólnotach mieszkaniowych i przedsiębiorstwach. Nie wymagają czynności konserwacyjnych, jedynie okresowych przeglądów.

Opracowanie:
Kielce, Poleska 33
tel. 733 009 949
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz