Materiał Partnera

Profesjonalny dobór okularów w salonie Kiderys Optyk

Profesjonalny dobór okularów w salonie Kiderys Optyk

Właściwy dobór okularów jest ogromnie ważny dla naszego komfortu widzenia. Warto skorzystać z usług profesjonalnego optyka, który ma na względzie zdrowie naszych oczu i posiada szeroką wiedzę z zakresu medycyny, fizyki oraz farmakologii. Tacy optycy pracują w Zakładzie Optycznym Kiderys w Słubicach, niedaleko granicy polsko-niemieckiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz artykuł, w którym opisujemy ich działalność. Zapraszamy!

Dlaczego warto znaleźć profesjonalnego optyka?

Problemy ze wzrokiem dotyczą osób w różnym wieku, zarówno dzieci, czy młodzieży, jak i dorosłych. Jeśli zauważymy je u siebie i okaże się, że musimy dobrać okulary, to możemy skorzystać z oferty firmy Kiderys Optyk.

Eksperci w swojej pracy, oprócz znanych i powszechnych wad wzroku, takich jak krótkowzroczność czy nadwzroczność, spotykają się też z innymi zaburzeniami, które wymagają korekty okularowej. Pamiętajmy, że diagnozę postawić może wyłącznie lekarz okulista. W salonie Kiderys Optyk można wykonać badanie wzroku na nowoczesnych urządzeniach firmy Topcon, ponieważ jego integralną częścią jest gabinet okulistyczny. Oznacza to, że wszystkie sprawy związane z zakupem okularów załatwimy w jednym miejscu.

Szeroka oferta salonu Kiderys Optyk

Kiderys Optyk ma swoją siedzibę w Słubicach, niedaleko Świecka oraz w pobliskiej miejscowości Gubin. Na rynku funkcjonuje już od 1997 roku, dzięki czemu, jako firma posiada duże doświadczenie w dopasowywaniu okularów korekcyjnych. Wszystkie okulary wykonywane są z nowoczesnych, bezpiecznych i trwałych materiałów, produkowanych przez renomowane firmy. Dotyczy to zarówno soczewek okularowych, jak i oprawek. Dzięki temu, że wszystko robione jest na miejscu, to okulary można odebrać już w ciągu godziny od złożenia zamówienia, o ile nie ma konieczności sprowadzenia specjalistycznych soczewek. Wtedy czas oczekiwania może ulec wydłużeniu. W asortymencie zakładu są także okulary przeciwsłoneczne oraz szeroki wybór futerałów, które zapewniają im bezpieczeństwo.

Opracowanie:
Słubice, pl. Przyjaźni 23b
tel. 95 750 83 76
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz