Materiał Partnera

Profesjonalne usługi księgowe i doradztwo podatkowe

Profesjonalne usługi księgowe i doradztwo podatkowe

Zakładasz działalność gospodarczą, przekształcasz swoją firmę w spółkę, a może zawiodłeś się na dotychczasowym biurze rachunkowym albo szukasz zawodowca, który rozliczy sprawnie twoje zeznanie podatkowe? Skorzystaj z usług Kancelarii Księgowo-Podatkowej Abacus z Warszawy i bądź spokojny o losy swojej firmy. Biuro zadba o kompleksową i profesjonalną obsługę księgową oraz pomoże przy rozliczeniu pitów czy sprawach podatkowych twojego przedsiębiorstwa.

Profesjonalna i kompetentna obsługa

Kancelaria Księgowo-Podatkowa Abacus powstała w 2000 roku w Warszawie, gdzie działa nadal pod czujnym okiem właścicielki, pani Jadwigi Adamus. Pracują w niej doświadczeni, wykształceni i solidni profesjonaliści posiadający dodatkowo certyfikaty oraz dyplomy potwierdzające ukończone kursy księgowości i rachunkowości. Biuro dba, by jego pracownicy byli na bieżąco ze wszystkimi ustawami i rozporządzeniami. Personel cały czas bierze udział w rozmaitych szkoleniach. Biuro zgodnie z obowiązującymi normami prawa posiada licencję Ministra Finansów uprawniającą do prowadzenia działalności księgowej, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i działa według procedur związanych z unijnym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Kancelaria cieszy się bardzo dobrą opinią wśród stałych klientów, których grono, dzięki solidnej załodze, poszerza się cały czas.

Oferta usług rachunkowych

Biuro zajmuje się prowadzeniem księgowości firm z małego i średniego sektora. Prowadzi szeroko rozumianą działalność księgową, w której zakresie jest m.in. prowadzenie ewidencji gospodarczej,  rozliczanie firm (np. księgi handlowe, księga przychodów i rozchodów, rejestry podatkowe VAT, rozliczenia VAT, rozliczenia PIT i CIT, dokumenty do urzędów skarbowych, dokumenty dla ZUS i GUS), wsparcie kadrowo-płacowe (m.in. prowadzenie dokumentacji dla ZUS, sporządzanie listy płac i świadectw pracy) rozliczanie rocznych zeznań podatkowych. Kancelaria idąc z duchem czasu i innowacji technologicznych, oferuje swoim klientom platformę do komunikacji biura rachunkowego i jego klientów z dostępem on-line do informacji o rozliczeniach księgowych, programem do wystawiania faktur oraz elektronicznym archiwum z dokumentami klienta. Dzięki temu każdy przedsiębiorca posiada dostęp do swoich dokumentów księgowych w każdym momencie, 24h/dobę. Platforma ta umożliwia błyskawiczny kontakt z biurem i uzyskanie w szybkim czasie informacji o wszelkich rozliczeniach. Przypomina o terminach płatności ZUS oraz podatków. Pozwala również na wystawianie faktur i rachunków dla klientów.

Kompleksowość, rzetelność, elastyczna oferta oraz stosowanie systemu zabezpieczeń księgowych to tylko niektóre  z wielu zalet współpracy z warszawską kancelarią. Wybierając usługi oferowane przez firmę Pani Jadwigi Adamus możesz mieć pewność, że dokumentacja księgowa twojego przedsiębiorstwa będzie prowadzona skrupulatnie, rzetelnie i precyzyjnie.

Opracowanie:
Warszawa, Lanciego 8 lok. 29
tel. 22 649 43 05
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz