Materiał Partnera

Profesjonalne usługi finansowe

Profesjonalne usługi finansowe

Szukając atrakcyjnej oferty kredytowej, porównując ubezpieczenia lub oferty firm leasingowych, często napotykamy na problemy, jeśli chodzi o zrozumienie wszystkich przepisów i podpunktów z gwiazdką. Gdy w grę wchodzi zabezpieczenie naszego zdrowia i życia, mienia lub świadczonych usług chcemy mieć pewność, że wybrana opcja jest najlepsza. Jednak wyodrębnienie i porównanie licznych ofert na rynku wymaga często pomocy specjalisty.

Pośrednictwo finansowe pana Jarosława Śliwińskiego to firma, która zajmuje się kredytami, ubezpieczeniami i leasingiem oferując profesjonalne porównanie ofert banków, towarzystw ubezpieczeniowych i firm leasingowych. Zdajemy sobie sprawę, że wybór ostatecznej opcji uzależniony jest od potrzeb, sytuacji życiowej i zawodowej oraz wielu pozostałych czynników, których przeanalizowanie jest niezbędne, aby doradzić najlepszą ofertę. Dobrze dobrane ubezpieczenie może zapewniać wsparcie w sytuacji wypadku, zachorowania czy zalania mieszkania, może rekompensować wydatki poniesione na leczenie czy naprawienie szkód. Kredyt oraz leasing pozwala na inwestycje w firmie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie szukając najlepszych rozwiązań i ofert.

Kredyty i leasing, ułatwienie i zabezpieczenie

Nasza firma współpracuje z czołowymi bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeanalizować większość ofert kredytów, jakie dostępne są aktualnie na rynku. Co ważne, trzymamy rękę na pulsie i śledzimy na bieżąco zmiany w przepisach i regulacjach wprowadzanych przez te instytucje, dzięki czemu dopasowujemy optymalne rozwiązanie i zawsze przedstawiamy ofertę dopasowaną do aktualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz firm. Doradzamy przy wyborze kredytów hipotecznych, gotówkowych i samochodowych. Przy ich wyborze ważne są czynniki jak wiek kredytobiorcy, źródło i wysokość dochodu, forma zatrudnienia i wysokość wkładu własnego, które mają wpływ na wybór konkretnego banku. Firmom doradzamy w kwestii kredytów obrotowych, inwestycyjnych i pożyczek hipotecznych. Rozwój firmy to ważna rozbudowa, która powinna być pozbawiona ryzyka, dlatego wspólnie staramy się znaleźć najlepszy sposób finansowania inwestycji. Leasing to inna opcja jak sfinansować środki potrzebne w firmie jak maszyny, samochody czy sprzęt elektroniczny.

Ubezpieczenia dla każdego z nas

Ubezpieczenie zapewnia wsparcie, gdy my lub ktoś nam bliski niespodziewanie zachoruje, będzie uczestnikiem wypadku, lub gdy to my niechcąco wyrządzimy komuś szkodę np. w wypadku komunikacyjnym. To bezpieczny sposób na rekompensowanie wydatków poniesionych na leczenie i rehabilitację, naprawienie powstałych szkód czy pokrycie dodatkowych kosztów jak na przykład transportu medycznego czy przewozu uszkodzonych pojazdów. Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi i doradzamy w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczenia mienia, OC, rolników, ubezpieczenia osobowego oraz ubezpieczenia dla klientów biznesowych, ubezpieczenia zdrowotnego, grupowego i turystycznego.

Opracowanie:
Droszków, Kalinowa 20
tel. 603 073 825
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz