Materiał Partnera

Profesjonalne remonty, modernizacje i adaptacje pomieszczeń, tylko z Easy Finish

Profesjonalne remonty, modernizacje i adaptacje pomieszczeń, tylko z Easy Finish

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, a Twój dom lub mieszkanie wymagają kompleksowego remontu, delikatnej modernizacji, lub kilku napraw, zgłoś się do specjalistów, firmy Easy Finish. To ona obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, realizując małe, jak i duże inwestycje budowlane z zakresu aranżacji wnętrz. Jakość, taniość i błyskawiczność działań, gwarantowane!

Wykończenia pod klucz – to nie problem!

Firma Easy Finish, przedstawia dla swoich klientów bardzo szeroką ofertę usługową z zakresu wykańczania wnętrz. Mowa między innymi o remontach łazienek, czy kuchni, naprawach danych elementów domu, czy też o pełnej modernizacji wnętrz. Przedsiębiorstwo podejmuje się między innymi aranżacji pomieszczeń w wersji pod klucz. Jest to opcja wykorzystywana przez klientów indywidualnych, deweloperów mieszkaniowych, czy też inwestorów, wymagających przystosowania przestrzeni biurowych. Easy Finish, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod budowlanych i nowoczesnych sprzętów, a także dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz działaniu na podstawie szczegółowych projektów, zapewnia realizację danego zlecenia w szybkim czasie. Warto przy tym wspomnieć, że firma jest w stanie przystosować wnętrza do różnych stylów architektonicznych, również tych bardzo nowoczesnych i designerskich. Tapetowanie, malowanie, flizowanie, gipsowanie, układanie glazury, paneli, czy też montowanie sufitów podwieszanych, to działania, które pracownicy krakowskiego przedsiębiorstwa remontowego, wykonują każdego dnia!

Adaptacja pomieszczeń pod nowe funkcje użytkowe

Firma Easy Finish, dzięki swojemu doświadczeniu i innowacyjności wykorzystanej technologii budowlanej, jest w stanie gwarantować również klientom usługi adaptacji pomieszczeń pod nowe funkcje użytkowe. Mieszkania przekształcane są na gabinety dentystyczne i kancelarie adwokackie, obiekty sklepowe w dużych budynkach na biura, a składy płodów rolnych, przystosowywane są do rozpoczęcia w danym obiekcie hodowli zwierząt. Tego typu modernizacje wnętrz, wiążą się z koniecznością posiadania wysokich kwalifikacji z zakresu wszystkich sztuk budowlanych, również tych związanych z instalatorstwem. Odpowiedni rozkład i wykonawstwo sieci elektrycznej, hydraulicznej, teletechnicznej, czy też grzewczej, nie jest dla specjalistów Easy Finish, wielkich wyzwaniem.

Z pełnym zakresem usług firmy Easy Finish, warto zapoznać się na jej nowoczesnej stronie internetowej, która przedstawia w zakładce „Galeria”, zrealizowane inwestycje, dotyczące np. remontów całościowych mieszkań, czy też łazienek. Warto przy tym również wiedzieć, że krakowskie przedsiębiorstwo remontowe specjalizuje się także, w stolarce okiennej i drzwiowej, a także w pełnym doradztwie technicznym w zakresie budownictwa!

Opracowanie:
Kraków, Ostatnia 22
tel. 660 779 570
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz