Materiał Partnera

Profesjonalne projekty budowlane

Profesjonalne projekty budowlane

Budownictwo jak wiemy ma długą i bogatą historię. Na samym początku człowiek wykorzystywał prymitywne techniki łączenia elementów, wiązanie czy sznurowanie. Z biegiem czasu powstawały nowe formy budownictwa, materiały a przede wszystkim narzędzia. Przez wiele lat, również w naszym kraju, dominowało budownictwo drewniane. Dziś coraz częściej poszukuje się nowych projektów i nowych form architektonicznych wykorzystując beton, szkło i stal. Profesjonalne projekty budowlane często łączą w sobie nowoczesne pomysły i tradycyjne rozwiązania.

Biura projektów jak Arkon Studio Sp. z o. o. to miejsca, w których razem z klientem przygotowuje się nawet najbardziej skomplikowane projekty różnorodnych obiektów budowlanych. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanych inżynierów oraz architektów projektujemy obiekty usługowe, obiekty mieszkalne, obiekty sportowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Opracowanie projektu budowlanego

Korzystając z profesjonalnego biura projektowego macie Państwo pewność, że cały projekt zostanie wykonany poprawnie, rzetelnie i terminowo. Obiekt budowlany, czyli cały budynek wraz ze wszelkimi instalacjami i urządzeniami technicznymi stanowiący przestrzeń użytkową to duża odpowiedzialność dla inżyniera i architekta. Muszą zostać spełnione wszelkie zapisy zawarte w Ustawie Prawo Budowlane tak, aby zachować standardy i wymogi związane z bezpieczeństwem i aby skomplikowane konstrukcje posłużyły wszystkim wiele lat. Sam proces w trakcie, którego podejmowane są decyzje, co do inwestycji to proces skomplikowany i wymagający zaangażowania wszystkich zainteresowanych stron od inwestora, inspektorów, projektantów, kierowników budowy i prac budowlanych. Faza przedprojektowa obejmuje szereg decyzji technicznych, prawnych, finansowych oraz organizacyjnych. Układany jest plan i harmonogram prac, stosowny kosztorys oraz przydzielane są zadania. Nasze biuro przykłada dużą uwagę do przygotowania odpowiedniej dokumentacji, sprawdzenia planów zagospodarowania przestrzennego, przygotowania projektu wstępnego a także budowlanego i wykonawczego. Dzięki temu na bieżąco dokumentujemy przebieg prac i informujemy klienta o ich toku.

Projekty i realizacje

Decydując się na współpracę z naszym biurem mogą Państwo zapoznać się z szeregiem inwestycji, jakie na przestrzeni lat zrealizowaliśmy. Propozycje oraz zrealizowane projekty to najlepsza wizytówka mówiąca o naszym zaangażowaniu oraz kreatywności w przygotowaniu najlepszego rozwiązania dla klienta. Specjalizujemy się w takich obiektach jak małe i duże centra handlowe, sklepy sportowe, obiekty i zakłady przemysłowe, biurowce, budynki handlowo-usługowe, budynki mieszkalne, adaptacje budynków oraz pól golfowych czy hal sportowych. Dużą częścią naszej pracy jest również aranżacja wnętrz. Dzięki nieustannemu dokształcaniu się i śledzeniu bieżących trendów jesteśmy w stanie zaprojektować nowoczesne wnętrza domów prywatnych, centrów handlowych, centrów medycznych czy sklepów firmowych.

Opracowanie:
Gdańsk, Ogarna 44/45 lok. 1
tel. 58 300 00 37
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz