Materiał Partnera

Profesjonalne pośrednictwo ubezpieczeniowe – dowiedz się jakie ubezpieczenie wybrać

Profesjonalne pośrednictwo ubezpieczeniowe – dowiedz się jakie ubezpieczenie wybrać

O tym jak istotne może być dla nas posiadanie dodatkowego ubezpieczenia, przekonujemy się zwykle w mało komfortowych lub trudnych sytuacjach. Jednak właśnie na takie się ubezpieczamy. Polisa na życie jeśli odpowiednio dobrana do naszych potrzeb i oczekiwań może zagwarantować nam wypłatę w trudnej sytuacji,  gdy ucierpi przykładowo nasze zdrowie. Jednak możliwości ubezpieczenia się jest na dzisiejszym rynku bardzo wiele, w związku z czym pojawia się kluczowe pytanie, jakie wybrać dla siebie i swoich bliskich. Najlepszym rozwiązaniem będzie pośrednik ubezpieczeniowy. Pomoc takiej osoby może okazać się nieoceniona, gdyż na miejscu porówna nam oferty z co najmniej kilku firm.

Ubezpieczenie na życie i NNW

Jeśli szukamy odpowiedniej polisy to z pewnością warto wybrać ubezpieczenie na życie, jednak korzystne dla nas będzie dodatkowo ubezpieczenie NNW. Skrót oznacza następstwa nieszczęśliwych wypadków, którym możemy  ulec w różnym czasie i nie jest to zależne w żaden sposób od nas. Ubezpieczenie takie zależnie od rodzaju wypadku i stopnia  obrażeń przewiduje wypłatę odpowiedniej wysokości świadczenia. Wiele polis na życie zakłada również wypłaty w przypadku śmierci bliskiego członka rodziny, czy co przyda się młodym osobą wypłaty za urodzenie dziecka.

Ubezpieczenia komunikacyjne – jakie musimy mieć?

Ubezpieczenia komunikacyjne dotyczą najczęściej kierowców i ich pasażerów. Posiadacze samochodów są zobligowani do posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC, dodatkowo można wykupić AC, na co większość decyduje się w przypadku nowych aut. OC jest niezbędne abyśmy dane auto mogli wykorzystywać w ruchu drogowym, policja w razie kontroli będzie wymagała jego okazania. Stawki ubezpieczycieli są różne i zależne od wielu czynników. Pośrednik ubezpieczeniowy pomoże nam znaleźć takie, które będzie dla nas najbardziej korzystne.

Wybierając ubezpieczenie czy to na życie czy komunikacyjne musimy kierować się własnymi potrzebami i na nich się koncentrować. Na ich podstawie doradca z pewnością pomoże nam w dobraniu najlepszej polisy do naszych indywidualnych potrzeb. Składka jest zazwyczaj niewielka, a wypłata w nieprzewidzianej sytuacji może być dla nas niezwykle potrzebna.

Opracowanie:
Janów Lubelski, Wojska Polskiego 16
tel. 669 982 899
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz