Materiał Partnera

Profesjonalne oprogramowania dla branży medycznej i farmaceutycznej dzięki firmie Probit

Profesjonalne oprogramowania dla branży medycznej i farmaceutycznej dzięki firmie Probit

Nowoczesne, komputerowe oprogramowania zdecydowanie ułatwiają prowadzenie firmy. Pozwalają na skuteczne realizowanie zadań, zleceń i na drobiazgowe planowanie. Oprogramowania znakomicie sprawdzają się w wielu branżach, także w szeroko rozumianej branży medycznej – między innymi w aptekach, przychodniach i sanatoriach. Oprogramowania, które cieszą się uznaniem klientów, oferuje firma Probit.

Nowoczesne programowania

Obecnie prawie każda firma, korzysta z innowacyjnych technologii, które znacząco usprawniają prowadzenie działalności. Na rynku znajdziemy wiele produktów, jednak najlepiej wybierać te, które przeznaczone są dla naszej branży. Jeśli Twoja działalność związana jest z medycyną lub farmacją, postaw na nowoczesne oprogramowania renomowanej firmy Probit. Firma oferuje systemy informatyczne dla aptek, przychodni i sanatoriów, które wyróżniają się prostą, intuicyjną obsługą i znacząco ułatwiają prowadzenie biznesu.

Dlaczego warto wybrać oprogramowania firmy Probit?

Firma Probit posiada wieloletnie doświadczenie w branży i od 1995 roku wdraża oprogramowania, które sprawiają, że prowadzenie działalności jest znacznie łatwiejsze. Probit specjalizuje się w świadczeniu usług informatycznych dla branży medycznej oraz farmaceutycznej. Jest autoryzowanym partnerem producenta oprogramowania Kamsoft, które znakomicie sprawdza się w aptekach i gabinetach lekarskich. Ponadto firma oferuje także szereg profesjonalnych usług komputerowych takich jak:

  • serwisowanie sprzętu komputerowego,
  • instalowanie systemów obsługi w sanatoriach,
  • projektowanie stron internetowych,
  • tworzenie stron internetowych,
  • projektowanie sieci komputerowych,
  • sprzedaż komputerów oraz urządzeń fiskalnych,
  • zakładanie terminali płatniczych,
  • zakładanie monitoringu,
  • wdrażanie systemu informatycznego RUM-Sanator, który umożliwia między innymi zarządzanie danymi pacjentów,

Ponadto firmę Probit wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług – pracownicy chętnie służą fachowym doradztwem, a wszystkie zlecenia realizują w wyznaczonym terminie. Firma oferuje nowatorskie rozwiązania, które znacząco usprawniają prace w przychodniach, sanatoriach i aptekach. Oprogramowania komputerowe składają się z wielu pojedynczych programów specjalistycznych – np. do wprowadzania danych pacjenta, wydawania recept i skierowań, do realizacji zabiegów, do fakturowania itp. Dzięki temu pozytywnie wpływają na efektywność działania placówki.

Opracowanie:
Koszalin, Władysława IV 137
tel. 94 346 56 56
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz