Materiał Partnera

Profesjonalna pomoc psychologiczna – w gabinecie i online

Profesjonalna pomoc psychologiczna – w gabinecie i online

Współczesny świat sprawia, że odczuwamy ogromną presję i nieustannie gdzieś się spieszymy. Chcemy wspinać się po szczeblach kariery, równocześnie, mimo licznych nadgodzin pragniemy mieć udane życie rodzinne. Zależy nam, żeby atrakcyjnie wyglądać i żyć w stylu „fit”, choć nie mamy siły na siłownie i fitness. Brakuje nam czasu dla siebie, co często prowadzi do różnorodnych problemów – uciekamy w alkohol lub hazard, wpadamy w depresję lub mamy stany lękowe. Pamiętajmy, że nie musimy mierzyć się z problemem sami – pomoc psychologiczna jest w tej sytuacji nieoceniona i pomaga odzyskać radość z życia. Warto skorzystać ze wsparcia doświadczonej psycholog Elizy Jabłońskiej-Janowskiej, która oprócz tradycyjnych spotkać w gabinecie, oferuje także terapię online.

Nie bagatelizuj problemu

Mamy tendencję to uciekania od problemu i często wmawiamy sobie, że ten nie istnieje.  Ciągnący się miesiącami spadek energii i smutek nazywamy chandrą, mimo iż, czasami nie potrafimy wstać z łóżka. Codzienne sięganie po kieliszek wina uznajemy za sposób na rozładowanie stresu, a poczucie samotności, napięcia i lęki wrzucamy do worka - „minie samoistnie”. Niestety, tego typu problemy z czasem zwykle się pogłębiają. Dlatego warto skorzystać z terapii w gabinecie psychologicznym Elizy Jabłońskiej-Janowskiej w Kaliszu.

Profesjonalne wsparcie

Gabinet psychologiczny Elizy Jabłońskiej-Janowskiej to miejsce, w którym zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe znajdą bezpieczną przestrzeń i pomoc. Psycholog Eliza Jabłońska-Janowska zaprasza do swojego gabinetu osoby, które:

 • odczuwają silny stres,
 • przechodzą kryzys życiowy,
 • zmagają się z zaburzeniami nerwicowymi,
 • cierpią z powodu stanów lękowych,
 • mają stany depresyjne,
 • odczuwają samotność, izolację i brak zadowolenia z życia,
 • mają trudności w relacjach rodzinnych i z innymi ludźmi,
 • mierzą się z problemami okresu dorastania lub starości,
 • mają trudności wychowawcze,
 • są uzależnione od substancji psychoaktywnych – alkoholu, narkotyków lub papierosów,
 • pozostają w związku z osobą uzależnioną,
 • mają problemy wynikające z syndromu Dorosłego Dziecka Alkoholika,
 • przejawiają zachowania kompulsywne (zaburzenia odżywiania, hazard, Internet, gry komputerowe),

Na jaki rodzaj pomocy mogą liczyć pacjenci gabinetu Elizy Jabłońskiej-Janowskiej? Psycholog prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską oraz rodzinną. W trakcie wnikliwej rozmowy dociera do źródła problemu i pomaga się z nim zmierzyć i uporać. W gabinecie przeprowadzane są także badania psychologiczne, które skupiają się na ocenie cech intelektualnych, poznawczych i osobowych, a po badaniu wydawana jest stosowna opinia. Psycholog Eliza Jabłońska-Janowska prowadzi także warsztaty, szkolenia oraz treningi rozwoju osobistego. Wszyscy pacjenci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc i życzliwą atmosferę, ale także pełną dyskrecję.

Pomoc psychologiczna online

Z myślą o osobach, które nie mogą wziąć udziału w tradycyjnej terapii, psycholog Eliza Jabłońska-Janowska przygotowała terapię psychologiczną online. Dzięki niej możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy, nie wychodząc z domu – będąc w otoczeniu, w którym czujemy się najlepiej. Efekty terapii są równie dobre, jak te osiągane w gabinecie.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz