Materiał Partnera

Profesjonalna obsługa usługowo-serwisowa sprzętu rehabilitacyjnego

Profesjonalna obsługa usługowo-serwisowa sprzętu rehabilitacyjnego

Sprzęt rehabilitacyjny jest dla wielu pacjentów możliwością znacznie szybszej rekonwalescencji oraz ułatwieniem przy wykonywaniu codziennych czynności. Musi być jednak w pełni sprawny, dzięki czemu zapewni bezpieczeństwo użytkownikowi. Warto w tym zakresie zaufać specjalistom zajmującym się profesjonalną obsługą usługowo-serwisową sprzętu rehabilitacyjnego, takim jak np. firma Kouson Reha-Orto. Czym konkretnie mogą się oni zająć?

Naprawa wózków inwalidzkich i nie tylko

Sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny przy schorzeniach utrudniających codzienne funkcjonowanie, pomaga w szybszej rekonwalescencji i daje choremu wiele możliwości, które pierwotnie zostały wyeliminowane przez dolegliwości. Usterki wózków inwalidzkich to spore utrudnienie dla osób poruszających się tylko za ich pomocą, dlatego niezbędne jest w takim wypadku zlecenie obsługi serwisowej profesjonalistom z Kouson Reha-Orto. Sprawdzone części i solidne podzespoły zamienne umożliwiają wyeliminowanie każdej przyczyny nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu rehabilitacyjnego, w tym wspomnianych wózków inwalidzkich.

Kouson Reha-Orto zajmuje się zarówno standardowymi wózkami o napędzie ręcznym, jak i aktywnymi. Specjalistyczna obsługa usługowo-serwisowa dotyczy także przystawek do wózków inwalidzkich, a w ramach realizowanych czynności fachowcy z Kouson Reha-Orto mogą zająć się nawet naprawą wózków elektrycznych czy specjalnych skuterów. O jaki jeszcze sprzęt rehabilitacyjny klienta zadbają serwisanci z Kouson Reha-Orto?

Obsługa usługowo-serwisowa

Czynności serwisowe wykonywane przez Kouson Reha-Orto dotyczą nie tylko wózków inwalidzkich, ale też innego sprzętu rehabilitacyjnego. Usterki związane z balkonikami, indywidualnymi aparatami pionizującymi, kulami łokciowymi czy poddachowymi nie stanowią problemu dla fachowców z Kouson Reha-Orto. Są oni w stanie zrealizować nawet wizyty domowe, zapewniając przy tym profesjonalne porady, a nawet możliwość uzyskania dofinansowania naprawy.

Fachowcy z firmy Kouson Reha-Orto doskonale rozumieją specyfikę potrzeb swoich klientów, zdają sobie tym samym sprawę z istoty indywidualnego dopasowania sprzętu rehabilitacyjnego do konkretnego pacjenta. Z tego powodu w ramach obsługi usługowo-serwisowej wózków inwalidzkich czy innych elementów zaopatrzenia ortopedycznego są oni w stanie zmodyfikować je w taki sposób, by były one dopasowane do indywidualnych preferencji klienta. Warto zatem w przypadku posiadania sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego wszelkie jego naprawy czy modyfikacje zlecać profesjonalistom z doświadczeniem, takim jak Kouson Reha-Orto.

Opracowanie:
Ruda Śląska, Kokota 216
tel. 503 107 456
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz