Materiał Partnera

Profesjonalna nauka języka francuskiego z Alliance Francaise

Profesjonalna nauka języka francuskiego z Alliance Francaise

Często pragniemy podjąć się nauki nowego języka. Dla wielu angielski stał się językiem, który potrafi już każdy, więc powstaje chęć nauki czegoś innego. Dzięki temu mamy możliwość nauczyć się czegoś unikatowego, poszerzyć swoje CV o nową pozycję, często interesującą dla międzynarodowych firm. Dodatkowo poznajemy kulturę i tradycję danego kraju, lepiej rozumiemy zasady w nim panujące. Mogą nam w tym pomóc szkoły języków obcych.

Co może zaoferować nam szkoła języka?

Takie placówki są miejscami, gdzie w profesjonalny sposób możemy uzyskać potrzebną nam wiedzę, niezależnie od tego, ile mamy lat i w jakim stopniu potrafimy się posługiwać danym językiem. Każdy moment jest dobry, żeby zacząć coś nowego. W Alliance Francaise przewidziane są różne opcje programów, takie jak zajęcia grupowe, w parach i zajęcia indywidualne, stosowne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Daje to możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla nas opcji. Nie każdy dobrze czuje się pracując w grupie, ale może wybrać opcję indywidualną, gdzie prowadzący będzie skupiony tylko na konkretnej osobie. Oferta obejmuje różne poziomy zaawansowania, począwszy od A1 skończywszy na C2.  Dzięki temu osoby, które nie zupełnie nie znają języka, będą mogły postawić w nim swoje pierwsze kroki, a osoby, które chcą udoskonalić swoją wiedzę, mogą wybrać wyższy poziom nauki. Liczba godzin nauki przewidziana na kurs wynosi od 60 do 180, co pozwala doświadczonym lektorom na maksymalne wykorzystanie czasu, tak aby przekazać niezbędną wiedzę. Wykorzystują oni do nauki sprawdzone materiały dydaktyczne oraz zasoby biblioteki cyfrowej. Dodatkowo zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku francuskim, co pozwala na szybsze oswojenie się z językiem.

Specjalistyczna wiedza dla wymagających

W centrum języka francuskiego możemy również podjąć kurs specjalistyczny, do którego zaliczają się: kurs języka medycznego, kurs języka prawniczego, kurs dla osób pracujących w hotelarstwie czy też kurs dla osób pracujących w branży turystycznej. Pozwala to na naukę języka branżowego, niezbędnego do wykonywania niektórego rodzaju zawodów. Firma oferuje również kursy języka francuskiego dla firm oraz warsztaty przygotowujące do zdania egzaminów językowych oraz matury. Alliance Francaise jako jedyny ośrodek w regionie, może poszczycić się również możliwością przeprowadzania egzaminów DELF & DALF. Warto zapoznać się z ofertą w poszczególnych szkołach, tak aby sprawdzić czy ma ona w swoim pakiecie interesujący nas kurs. Do wyboru mamy ośrodki w Bydgoszczy, Łodzi, Toruniu, Gdańsku, Lublinie, Wrocławiu, Katowicach i Szczecinie. Dla szkoły duże znaczenie ma również propagowanie kultury francuskiej, co realizują przez organizację różnych koncertów, wykładów, wystaw czy też filmów.

Opracowanie:
Lublin, Cicha 10
tel. 81 532 47 31
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz