Artykuł sponsorowany

Profesjonalna koloryzacja włosów w salonie fryzjerskim Dido

Profesjonalna koloryzacja włosów w salonie fryzjerskim Dido

Wiele kobiet nie wyobraża sobie życia bez koloryzacji włosów, która częstokroć przyczyna się do pozytywnej metamorfozy wyglądu. Rozważasz farbowanie włosów i chcesz aby Twoja fryzura wyglądała, tak jak sobie zamarzyłaś? Nie wahaj się ani chwili i postaw na sprowadzone usługi profesjonalnego zakładu fryzjerskiego Dido. Będziesz mieć wtedy pewność, że ominą Cię przykre niespodzianki, mogące być wynikiem domowego eksperymentowania.

Farbowanie włosów pasujące do naturalnej urody

Często zdarza się, że przeglądając kolorowe magazyny lub strony internetowe, widzimy pięknie wyglądające kobiety w pofarbowanych włosach. Należy pamiętać, że to co ładnie prezentuje się na zdjęciu, niekoniecznie będzie dobrze wyglądało na żywo. Będąc zdecydowanym na koloryzację włosów, należy pamiętać, że barwa powinna być prawidłowo dobrana według zasad analizy kolorystycznej, w której skład wchodzi karnacja skóry, oprawa oczu i kolor tęczówek. Przy doborze koloru, nie bez znaczenia pozostaje również typ urody oraz długość i gęstość włosów, ich sposób układania, a także noszona na co dzień fryzura.

Co więcej, nie zawsze efekt koloryzacji będzie identyczny, jak na próbniku. Wszystko zależy od tego, jaki jest obecny, naturalny kolor włosów i na jak długo farba będzie zaaplikowana. Zabieg farbowania włosów, nie jest tak prosty, jakby mogło się wydawać. Aby osiągnąć oczekiwany rezultat, konieczna jest wiedza i umiejętności fachowca oraz dobrej jakości profesjonalne farby fryzjerskie, znacznie lepsze w porównaniu do drogeryjnych. Podczas koloryzacji włosów należy zdecydować się na profesjonalne usługi salonu fryzjerskiego Dido, gdyż tylko wtedy możemy mieć pewność, że fryzjer ufarbuje nasze włosy w sposób bezpieczny oraz pasujący do naszego typu urody.

Zalety koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim

Doświadczeni styliści włosów, podczas spotkania z klientem potrafią bez problemu doradzić, jaki odcień włosów i cięcie będzie idealnie pasować. Farbowanie długich pasm jest dość problematycznie, dlatego nie należy robić tego samemu, tylko postawić na sprawdzone usługi fryzjerskie, jakie oferuje salon Dido. Fryzjer pomaluje włosy precyzyjnie i bez obaw pokryje wszystkie siwe włosy i otrzymasz kolor o jakim marzysz.

Nie w każdym przypadku musisz decydować się na malowanie całych włosów. Czasem może okazać się, że wystarczy aby stylista rozjaśnił tylko niektóre partie włosów, aby uzyskać pasemka, sombre czy ombre. W wielu przypadkach fryzjerzy z salonu Dido, Krzysztofa Górnego z Lublina, mieszają ze sobą w odpowiednich proporcjach, dwa odcienie farb, uzyskując w ten sposób efekt zadowalający klientkę. Kolejną zaletą koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim jest wysoka jakość farb oraz kosmetyków pielęgnujących, a także ich bezpieczeństwo dla skóry głowy, co może być szczególnie istotne dla alergików.

Co więcej, fryzjer wie, ile czasu dokładnie należy trzymać farbę na włosach, aby ich nie zniszczyć, a jednocześnie otrzymać nasyconą barwę. Ty możesz w tym czasie się zrelaksować i odpocząć. Po procesie koloryzowania, fachowcy nałożą odpowiednią pielęgnację dostosowaną do rodzaju włosów, co pozwoli zachować ich dobrą kondycję, a także wpłynąć na to, że kolor nie będzie się wypłukiwać z każdym myciem. Koloryzacja włosów w salonie fryzjerskim Dido, zawsze jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu będziesz zadowolona.

Opracowanie:
Lublin, Lwowska 12
tel. 81 747 51 97
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz