Materiał Partnera

Profesjonalna chemia ekologiczna od firmy Szym-Pol

Profesjonalna chemia ekologiczna od firmy Szym-Pol

Chemia gospodarcza i kosmetyki to produkty rzadko kojarzone z ekologią. Ich wytwarzanie wiąże się przecież z fabrykami, a samo słowo chemia i detergenty kojarzą się z zanieczyszczeniem środowiska. Zwłaszcza dotyczy to profesjonalnej chemii, gdzie stężenia środków czynnych są wyższe. Przedsiębiorstwo Szym-Pol zajmuje się dystrybucją środków do mycia posadzek, okien i innych powierzchni, przy których produkcji stosuje się nowoczesne technologie.

Szym-Pol – dystrybutor chemii ekologicznej

Produkty czyszczące to preparaty zawierające środki obniżające napięcie powierzchniowe wody i jej zemulgowanie. Dzięki swoim właściwościom docierają we wszelkie zakamarki, skąd usuwają zabrudzenia i pomagają w utrzymaniu czystości w domu, w obiektach użyteczności publicznej, a nawet w przemyśle. Chemia profesjonalna, której sprzedażą zajmuje się przedsiębiorstwo Szym-Pol Edward Piórko, czyli mydła w płynie czy płyny do mycia naczyń, wytwarzane są przy użyciu ekologicznych komponentów. W odróżnieniu od detergentów produkowanych na bazie ropy naftowej łatwo ulegają one biodegradacji. Przecież mydła i inne środki czyszczące od wieków pozyskiwane były z naturalnych surowców, a współczesne innowacje technologiczne starają się powrócić do tego trendu.

Profesjonalne ekologiczne środki czystości w asortymencie firmy Szym-Pol

Przedsiębiorstwo Szym-Pol może się poszczycić ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w branży, jako dystrybutor chemii gospodarczej. W ostatnich latach stawia na profesjonalne produkty ekologiczne, jak płyny do mycia naczyń i płyny ekologiczne do podłóg. W asortymencie firmy klienci mogą znaleźć przede wszystkim:

●       pianki i płyny do mycia okien ekologiczne,

●       ekologiczne środki do czyszczenia tapicerek,

●       profesjonalne płyny do mycia mebli drewnianych,

oraz inne produkty na bazie naturalnych surowców dostępnych w przyrodzie i niezanieczyszczających środowiska naturalnego. Możesz zaufać temu dystrybutorowi profesjonalnych i ekologicznych środków czystości oraz pozostałych jakościowych produktów. Dlatego nie zwlekaj i sprawdź to!

Opracowanie:
Kęty, os. Nad Sołą 8 lok. 16
tel. 604 430 098
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz