Materiał Partnera

Producent wózków paletowych

Producent wózków paletowych

Wózki paletowe to przydatny element wyposażenia hal produkcyjnych, magazynów, centrów dystrybucyjnych, składów budowlanych czy sklepów, czyli tych miejsc, gdzie potrzebny jest transport towarów na paletach. To tak zaprojektowane pojazdy, aby szybko i łatwo można było podnieść, opuścić oraz przewieźć na krótkim dystansie produkty o różnych rozmiarach, kształtach i wadze umieszczone na paletach. Dziś na rynku istnieje ogromny wybór różnych modeli paleciaków, jaki wybrać?

Polski producent wózków transportowych i paleciaków Zakrem to firma, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych urządzeń, które pomogą szybko i wygodnie przewozić towary, paczki, dokumenty i wszystkie ciężkie przedmioty w Państwa firmie. Firma Zakrem produkuje między innymi wózki platformowe, transportowe i podnośniki magazynowe, gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość oferowanych produktów. Do ich wytwarzania wykorzystuje bogate zaplecze technologiczne i wiedzę doświadczonych pracowników. Do każdego zlecenia podchodzą rzetelnie i terminowo realizują wszystkie zamówienia.

Wózki paletowe to dziś niezbędny produkt w Twojej firmie

Tak naprawdę żaden magazyn nie może dziś efektywnie funkcjonować bez pojazdu, jakim jest wózek transportowy. Przyśpiesza on załadunek i rozładunek towaru oraz przewóz towarów z magazynu do samochodu czy sklepu. Dzisiaj na rynku dostępne są wózki o zróżnicowanej mocy udźwigu oraz różnej długości wideł, co wpływa na ich dobór do przewozu określonych produktów. Różny bywa wtedy i sposób pracy z nimi. Wózki paletowe mogą mieć długość wideł od 800 mm do 2500 mm, ale często można dokupić przedłużki wideł, jeśli pojawia się zapotrzebowanie na inny ich rozmiar. To, jaki ostatecznie wózek wybierzemy, zależy od przewożonych produktów oraz danego stanowiska pracy. Firma Zakrem oferuje wózki unoszące, wózki podnośnikowe nożycowe, wózki podnośnikowe masztowe oraz wózki z podnoszeniem elektrohydraulicznym. Różnią się one siłą uciągu oraz wygodą pracy. Pracownicy Zakrem służą radą, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej w Państwa firmie.

Wersje niestandardowe wózków

Czasami w pracy musimy wykorzystać wózek niestandardowy, aby przewieźć lub podnieść określony rodzaj towaru. Jedną z wersji niestandardowych oferowanych przez nas wózków jest wózek z wagą, który dodatkowo dokonuje pomiaru mas ładunków umieszczanych na widłach wózka. Pracuje około 36 godzin, a sam czas ładowania baterii wynosi maksymalnie 10 godzin. Firma Zakrem oferuje również wózek paletowy do obsługi nietypowych niższych palet, wózek do unoszenia i przewożenia ładunków w kształcie walca, wózek wąski z rozstawem wideł od 320 do 360 mm, wózki o szerokościach 400-100 mm oraz wózki o długościach 600-2500 mm. Dzięki tak bogatej ofercie firmy Zakrem z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo  oferta Zakrem,   to także urządzenia warsztatowe, wózki taczkowe, koła i zestawy kołowe, szafy i meble, drabiny, regały i pojemniki, rusztowania oraz usługi jak malowanie proszkowe, cięcie laserem czy obróbka i skrawanie metali.

Opracowanie:
Grajewo, Ełcka 98
tel. 86 272 32 41
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz