Materiał Partnera

Problemy ze wzrokiem

Problemy ze wzrokiem

Jeśli zaobserwowali Państwo u siebie problemy ze wzrokiem takie jak zaburzenia ostrości widzenia, mroczki przed oczami czy częste mrużenie oczu, aby dostrzec coś w oddali to znak, że może być potrzebna wizyta u okulisty. Są to objawy, których nie można bagatelizować, ponieważ mogą być oznaką bardzo poważnych chorób. Specjalista zbada nasz wzrok i doradzi odpowiednie okulary lub soczewki, co pomoże nam zadbać o zdrowie naszych oczu.

Dzisiejszy wybór oprawek oraz soczewek pozwala podkreślić nasz styl i charakter. Nie musimy też obawiać się, że konieczność noszenia okularów będzie od nas wymagała poświęceń! Odwiedzając miejsca jak Salon Optyczny, który prowadzony jest przez pana Roberta Kowalewskiego, możemy mieć pewność, że pracujący tam specjaliści nie tylko przeprowadzą badanie okulistyczne, ale również pomogą dobrać nam odpowiednie oprawki okularowe!

Badania okulistyczne

Większość z nas unika badań okulistycznych myśląc, że są one bolesne lub co gorsza niepotrzebne, jeśli nic nam nie dolega. Nic bardziej mylnego! Warto raz na pół roku odwiedzić okulistę, który sprawdzi czy na dnie oka nie zaczęły się jakieś niepokojące zmiany, które mogą być również sygnałem innych chorób niezwiązanych bezpośrednio ze wzrokiem jak cukrzyca czy zmiany miażdżycowe. To choroby, które z początku same w sobie nie dają żadnych objawów, ale można zaobserwować ich rozwój w naczyniach naszego oka. Badanie dna oka to jedno z wielu badań, jakie mogą Państwo przeprowadzić w Salonie Optycznym. Zapraszamy również na badanie ostrości wzroku oraz konsultacje okulistyczne w przypadku zauważenia innych niepokojących objawów. Komputerowe badanie wzroku pozwoli bardzo szybko, bo już w ciągu kilku minut ocenić stan naczyń, siatkówki oraz wzroku.


Okulary czy soczewki kontaktowe?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów. Wszystko zależy od osobistych preferencji, stylu życia czy wykonywanej pracy. Dzisiaj istnieje o wiele mniej przeciwskazań do noszenia soczewek kontaktowych, które doceniają przede wszystkim osoby uprawiające aktywnie sport. Dzięki wygodzie noszenia nie muszą się oni martwić o zaparowane szkła czy zsuwające się oprawki. Zapewniają one również o wiele szersze pole widzenia! Wiele osób jednak twierdzi, że dla nich największym problemem jest samo zakładanie soczewek. W naszym salonie mogą Państwo skorzystać ze szkolenia jak to poprawnie zrobić. Jednak, jeśli preferują Państwo okulary nasza bogata oferta z pewnością pozwoli znaleźć coś dla siebie! Dobrze dobrane oprawki zaakcentują nasze rysy twarzy i będą stanowić dodatkowy element ubioru podkreślającego nasz charakter. Nasi pracownicy pomogą dobrać oprawki i okulary do czytania, okulary dla kierowców, okulary dwuogniskowe, okulary ochronne do komputera czy okulary przeciwsłoneczne korekcyjne. W naszej ofercie znaleźć można również akcesoria optyczne jak etui do okularów, ściereczki do okularów, płyny do czyszczenia, płyny do pielęgnacji soczewek czy pojemniki do przechowywania soczewek.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz