Artykuł sponsorowany

Pralnia Ariel oferuje profesjonalne czyszczenie płaszczy

Pralnia Ariel oferuje profesjonalne czyszczenie płaszczy

Większość z nas kupuje ubrania zimowe na kilka sezonów. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na okrycia wierzchnie, a dokładniej płaszcze. Jak je czyścić? Czy warto robić to w domu, a może lepiej oddać je do profesjonalnej pralni Ariel, która specjalizuje się w świadczeniu tego typu usług? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule. Zachęcamy do lektury!

Czyszczenie płaszczy – co warto o nim wiedzieć?

Płaszcze są jedną z droższych części garderoby. Dlatego warto o nie dbać. Jeżeli decydujemy się na samodzielną pielęgnację w domu, to w pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić rodzaj materiału i zalecenia producenta. Pamiętaj, że gdy wypierzesz np. wełniany płaszcz w pralce przy użyciu zwykłych detergentów, to możesz go zniszczyć. To naturalne włókno nie lubi wody i w wyniku nieodpowiednich działań może się skurczyć, pognieść bądź odkształcić. Dlatego chcąc uniknąć tego typu sytuacji, czyszczenie płaszczy najlepiej powierzyć profesjonalistom, którzy na co dzień dbają o różnego rodzaju odzież i mają odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

Postaw na pralnię Ariel!

Jednym ze sprawdzonych miejsc, które posiada prawie 30-letnie doświadczenie w branży pralniczej, jest pralnia Ariel w Rybniku. Specjalizuje się ona w czyszczeniu chemicznym różnego rodzaju odzieży i tekstyliów, praniu wodnym, usuwaniu uporczywych plam, prasowaniu i maglowaniu, renowacji odzieży skórzanej oraz praniu dywanów i wykładzin.

Wszystkie usługi są wykonywane przy użyciu profesjonalnych urządzeń, odpowiednich środków piorących oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Oferta naszej firmy jest skierowana do: osób prywatnych, biur, lokali gastronomicznych i rozrywkowych, hoteli i ośrodków szkoleniowych, placówek kulturalno-dydaktycznych oraz zakładów produkcyjno-usługowych.

dodaje ekspert.

Nie zwlekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów pralni Ariel właśnie teraz. Gwarantuje ona wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach!

Opracowanie:
Rybnik, Winklera 14
tel. 32 424 44 35
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz