Artykuł sponsorowany

Poznaj serwis wind oferowany przez Firmę Usługową Elektro-Lift Piotr Kaczmarek z Legnicy

Poznaj serwis wind oferowany przez Firmę Usługową Elektro-Lift Piotr Kaczmarek z Legnicy

Firma Usługowa Elektro-Lift z Legnicy od wielu lat zajmuje się między innymi montażem, serwisem oraz konserwacją wind towarowych oraz przeznaczonych do transportu osób. Prawidłowe i profesjonalne świadczenie tego typu usług jest gwarancją bezpiecznego działania wind. Dlatego przeczytaj poniższy artykuł, dowiedz się, jak wygląda serwis wind przeznaczonych do transportu osób, i poznaj ofertę firmy, która zatrudnia tylko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Dlaczego serwis wind jest tak ważny?

Winda jest bezpieczna dla zdrowia i życia osób, które z niej korzystają, tylko jeśli regularnie poddaje się ją specjalistycznemu serwisowi. Co więcej, musi on być przeprowadzany przez profesjonalistów współpracujących z renomowanymi markami – nie ma tu miejsca na tańsze części zamienne bez certyfikatów lub niedopatrzenia. Jeśli jednak argument o bezpieczeństwie użytkowników do kogoś nie przemawia, warto sobie uświadomić, że zaniechanie obowiązku serwisowania i konserwacji wind może skutkować grzywną nałożoną na właściciela lub zarządcę budynku. Jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, konsekwencje będą jeszcze gorsze. Dlatego lepiej regularnie sprawdzać stan windy i naprawiać nawet najdrobniejsze usterki.

Jak często wykonywać przegląd?

Windy przeznaczone do transportu osób muszą przejść obowiązkowe badania okresowe, które przeprowadza osoba posiadająca uprawnienia UDT. Jeśli wszystko okaże się w porządku, winda będzie oznaczona odpowiednią naklejką, a zarządca budynku zostanie poinformowany o terminie kolejnego badania. Jednak to nie koniec. Każda winda powinna przechodzić prewencyjne przeglądy techniczne raz w miesiącu – składają się na nie podstawowe prace, takie jak uzupełnianie poziomów olejów czy smarowanie. Raz na pół roku należy wykonać kompleksowy przegląd windy. Oczywiście czasem też konieczny jest doraźny serwis związany z nieprawidłowościami.

Komu powierzyć serwis wind?

Serwis i konserwacja wind to zadanie, które po prostu musi zostać wykonane na najwyższym poziomie. Dlatego warto powierzyć je specjalistom z Firmy Usługowej Elektro-Lift Piotr Kaczmarek z Legnicy. Zajmują się oni nie tylko serwisem i konserwacją, lecz także montażem wind. Oprócz tego w ich ofercie dostępna jest obsługa urządzeń dźwigowych, w tym na przykład: suwnic, żurawi warsztatowych, żurawi przenośnych HDS, podestów ruchomych przejezdnych, wyciągarek i wciągników. Dodatkowo przedstawiciele firmy gwarantują wszystkim klientom sprawną reakcję na wszelkie zgłoszenia związane z działaniem urządzeń dźwigowych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz