Materiał Partnera

Poznaj firmę doradczo-szkoleniową VENI VIDI i usprawnij działania swojego przedsiębiorstwa!

Poznaj firmę doradczo-szkoleniową VENI VIDI i usprawnij działania swojego przedsiębiorstwa!

Sukces prowadzenia działalności gospodarczej, zależy dzisiaj w dużej mierze od strategii zarządczych, organizacyjnych i rozwojowych, wdrażanych w struktury swojego przedsiębiorstwa. To dlatego dzisiaj wiele firm z sektora małych oraz średnich podmiotów gospodarczych, korzysta z profesjonalnego doradztwa agencji konsultingowych, które oferują również liczne szkolenia. Warto zatem zapoznać się z ofertą grupy VENI VIDI, która od lat pomaga przedsiębiorcom w usprawnianiu funkcjonowania ich działalności.

Konsulting, szkolenia i coaching – rozwijaj swoją organizację!

Firma VENI VIDI jest gotowa pomagać swoim klientom biznesowym na różnych płaszczyznach ich działalności. Grupa doradcza Doroty Jurzystej, specjalizuje się bowiem w doradztwie biznesowym, poprawie efektywności działania , szkoleniach, a także w coachingu. Pierwsza dziedzina związana jest z tworzeniem analiz zmian, opracowywaniem strategii rozwoju, czy też z wdrażaniem zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Działania szkoleniowe dotyczą zaś takich tematów, jak efektywna komunikacja w miejscu pracy oraz zespole, plany rozwojowe, budowanie zespołu, czy też z zakresu sztuki motywowania.  

Atrakcyjne metodologie szkoleniowe i skuteczne działania konsultingowe

Agencja doradczo-szkoleniowa VENI VIDI swoją renomę zawdzięcza głównie nowatorskiemu podejściu do zagadnień doradztwa gospodarczego. Firma ta opracowała bowiem własne metodologie szkoleniowe, oparte o nowoczesne techniki edukacyjne, pracę grupową, burzę mózgów, czy sprawdzone techniki, takie jak tworzenie diagramu Ishikawy. Na życzenie klientów specjaliści VENI VIDI przygotowują spersonalizowane programy doradczo-szkoleniowe, które pozwolą np. na zwiększenie efektywności pracy pracowników danego przedsiębiorstwa. Wszystkie szkolenia, które są prowadzone w formie wykładów, warsztatów, czy seminariów, są zaś polecane firmom z różnych branż, o odmiennym statusie rynkowym i swojej wielkości. Podobnie jest z działaniami konsultingowymi, które pod okiem Doroty Jurzystej, pozwalają na osiągnięcie sukcesu gospodarczego przedsiębiorstw. Skuteczność doradztwa gospodarczego VENI VIDI, opiera się bowiem na perspektywicznych analizach rynkowych, przeprowadzaniu symulacji strategii, czy też na aktywizowaniu wszystkich pracowników danej firmy, do tworzenia nowoczesnego środowiska pracy. 

Szczególnie istotny z punktu widzenia potencjalnych i obecnych Klientów jest fakt, iż firma pracuje  w systemie SEB czyli Szkoleń Efektywnych Biznesowo. Istotnym ogniwem z punktu widzenia organizatorów jest ocena rezultatów przeprowadzanych przedsięwzięć. Model SEB (Szkolenie Efektywne Biznesowe) jako innowacyjne narzędzie metodologiczne, pozwala na zarządzanie projektami szkoleniowo – rozwojowymi w sposób gwarantujący efektywność biznesową.

Z pełnym zakresem usług konsultingowych VENI VIDI, zapoznasz się na stronie internetowej firmy. Znajdziesz tam również przydatną bazę wiedzy opracowaną, w formie ciekawych publikacji.
Opracowanie:
Nowa Iwiczna, Jesienna 8
tel. 602 323 886
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz