Materiał Partnera

Poznaj dystrybutora stolarki okiennej i drzwiowej z Wejherowa – firmę BONUS!

Poznaj dystrybutora stolarki okiennej i drzwiowej z Wejherowa – firmę BONUS!

Dzisiaj w branży dystrybutorskiej stolarki okiennej i drzwiowej liczy się gwarantowanie wysokiej jakości konstrukcji, o niepowtarzalnej estetyce, a także o najwyższych parametrach użytkowych. Tym właśnie wyróżnia się na rynku wejherowska firma BONUS, która dostarcza oraz montuje drzwi, okna, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, systemy grodzeń, bramy, czy też parapety! Poznaj tę innowacyjną firmę, która działa już na rynku od ponad 20 lat.

Dystrybucja wyrobów marek premium!

Firma BONUS dzięki swojej długoletniej działalności na rynku, stawia obecnie na dystrybuowanie tylko i wyłącznie produktów stolarki okiennej i drzwiowej marek premium. Oznacza to, że bardzo szeroka oferta katalogowa dotyczy konstrukcji o wysokich parametrach użytkowych, które pozwalają na między innymi komfortowe użytkowanie, czy na uzyskiwanie znacznych oszczędności energetycznych. Dowodem na te słowa, jest między innymi gwarantowanie nowoczesnych okien do domów pasywnych, czy też bram garażowych w pełni zautomatyzowanych i mogących zostać skalibrowane z systemem Inteligentnego Domu.

Dbanie o najwyższą jakość produktów powoduje, że do przedsiębiorstwa BONUS zgłaszają się deweloperzy mieszkaniowi, inwestorzy realizujący budowy obiektów komercyjnych, czy przemysłowych, a także osoby indywidulane. Wszystkie grupy klientów, mogą liczyć na pełne doradztwo techniczne i inwestycyjne, które oparte jest o wiedzę architektoniczną, materiałoznawczą, urbanistyczną, czy też techniczną pracowników firmy BONUS. To zaś pozwala dobrać ideale bramy garażowe segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne; drzwi wejściowe z drewna i elementów oszklonych; ekologiczne systemy okienne takich marek, jak VEKA, TROCAL, SONAROL; piękne ogrodzenia WIŚNIOWSKI dla domu i przemysłu; a także parapety, rolety, czy elementy automatyki dedykowanej dla działu bram garażowych i ogrodzeniowych.

Profesjonalny montaż – nowoczesne sztuki budowlane

Firma BONUS wyróżnia się na rynku stolarki okiennej i drzwiowej, również swoimi usługami montażowymi, które oparte są o nowoczesne standardy sztuki budowlanej. Warto wiedzieć, że to od odpowiedniego zamontowania drzwi, czy okien w dużej mierze zależy ich energooszczędność, estetyka, czy też funkcjonalność. Jeśli liczysz na przeprowadzenie szybkich prac, które będą wykonane z niemalże szwajcarską precyzją, koniecznie podejmij współpracę z firmą BONUS. Warto wiedzieć, że często jest ona partnerem biznesowym deweloperów realizujących budowy obiektów pod klucz – wejherowskie przedsiębiorstwo dostarcza odpowiednie konstrukcje i je sprawnie montuje!

Opracowanie:
Wejherowo, Gulgowskiego 10
tel. 58 672 00 03
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz