Artykuł sponsorowany

Poznaj 4 powody, dla których warto skorzystać z oferty Zakładu Usług Elektrycznych Jerzego Kaczmarka

Poznaj 4 powody, dla których warto skorzystać z oferty Zakładu Usług Elektrycznych Jerzego Kaczmarka

Współczesny świat bazuje na energii, dlatego usługi elektryczne pozostają w cenie. Lokalizacja uszkodzeń kabli, konserwacja oświetlenia, instalacja sieci strukturalnych, montaż kamer – wszystko to wymaga kwalifikacji, doświadczenia i sprzętu. Wykonawstwem systemów alarmowych i badaniem szczelności drzwi zajmuje się Zakład Usług Elektrycznych Jerzego Kaczmarka w Swarzędzu. Sprawdź, w jakich sytuacjach warto skorzystać z oferty tej firmy.

1. Bezpieczeństwo – montaż kamer do monitoringu

Aby skutecznie uchronić mienie (zarówno prywatne, jak i firmowe), nie wystarczy jedynie porządne ogrodzenie i zamykana na kłódkę brama. Niezbędny jest również profesjonalny system alarmowy, który umożliwi całodobową rejestrację nieruchomości, a tym samym wychwycenie niepożądanych zachowań czy wtargnięcia osób niepowołanych na teren posesji i odpowiednio wczesną reakcję. Fachowcy z Zakładu Usług Elektrycznych Jerzego Kaczmarka w Swarzędzu na co dzień zajmują się montażem wysokiej jakości kamer przemysłowych oraz alarmów mieszkaniowych, skutecznie zwiększających poziom bezpieczeństwa osób i mienia.

2. Stan instalacji elektrycznych pod kontrolą

Instalacja elektryczna w postaci skomplikowanego układu przewodów, począwszy od zacisków wyjściowych wewnętrznej linii niskiego napięcia, aż po gniazdka wtyczkowe i wypusty oświetleniowe, znajduje się w każdym budynku. Jej awaria może być nieznaczna (brak napięcia skutkować będzie niemożnością korzystania z urządzeń elektrycznych) albo poważna (zwarcie może spowodować brzemienny w skutkach pożar). Dlatego też stan instalacji należy regularnie kontrolować. Przeglądy elektryczne, w tym badania kamerą termowizyjną wykonuje Zakład Usług Elektrycznych Jerzego Kaczmarka w Swarzędzu, świadczący również usługi w zakresie projektowania oraz wykonywania instalacji elektrycznych.

3. Komfort cieplny w budynku – termowizja

Pomimo posiadania nowoczesnego i wydajnego systemu centralnego ogrzewania w budynku może być chłodno. Dzieje się tak na przykład za sprawą posiadania nieszczelnych okien lub drzwi wejściowych, a ponadto występowania wad powstałych na etapie budowania obiektu, skutkujących powstaniem tzw. mostków termicznych. Pomiary termowizyjne umożliwią wykrycie takich miejsc, dzięki czemu inwestor będzie mógł odpowiednio zaplanować i przeprowadzić prace w zakresie termoizolacji.

4. Kontrola dostępu

Dzięki domofonowi można nie tylko zdalnie otworzyć drzwi, ale także zidentyfikować rozmówcę znajdującego się przed wejście na teren posesji i przeprowadzić z nim rozmowę. To jednak niejedyne zalety tego urządzenia. Dzięki kontroli dostępu bezpieczeństwo zarówno osób, jak i mienia znajdującego się w budynku, zostaje znacznie zwiększone. W zależności od potrzeb oraz możliwości budżetowych inwestorzy mogą się zdecydować na prosty i tani model analogowy albo cyfrowy, oferujący znacznie szersze możliwości, w tym opcję elektronicznego spisu mieszkańców czy otwarcia drzwi po wpisaniu kodu, a system detekcji twarzy.

Opracowanie:
Swarzędz, Żeromskiego 42
tel. 501 454 787
Oceń artykuł (1)
1.0
Komentarze
Dodaj komentarz