Materiał Partnera

Powierz swoje inwestycje w dobre ręce! – pośrednictwo kredytowe i ubezpieczeniowe

Powierz swoje inwestycje w dobre ręce! – pośrednictwo kredytowe i ubezpieczeniowe

Rynek ubezpieczeniowy i kredytowy w Polsce jest bardzo rozwinięty. Banki i ubezpieczyciele oferują bardzo różnorodne oferty, które należy analizować pod różnym kątem. Niestety osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy, mogą podjąć ryzykowne dla siebie inwestycje, dlatego dzisiaj coraz więcej Polaków korzysta z usług pośrednictwa kredytowego i ubezpieczeniowego.

Wybierze dobrego pośrednika

Wraz z rozwojem ofert banków, a także towarzystw ubezpieczeniowych rozwija się profesja pośredników/agentów inwestycyjnych, którzy dbają o korzystne warunki umów dla swoich klientów indywidulanych, a także biznesowych. Warto przy tym wiedzieć, że zawód ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem zaufania publicznego, a z pomocy profesjonalnych i doświadczonych pracowników korzysta w Polsce tysiące osób – według danych statystycznych co drugi Polak ma do spłacenia kredyt, a branża ubezpieczeniowa rośnie w skali roku o kilkanaście procent. Jeśli chcesz zatem powierzyć swoją inwestycję w dobre ręce, zgłoś się do takich podmiotów jak Firmy Handlowo Usługowo Pośredniczącej „JB” Henryka Wyrwy, która zajmuje się obsługą klientów w ramach doradztwa finansowego i ubezpieczeniowego.

Pomoc przy wyborze ubezpieczeń

Dobry agent ubezpieczeniowy jest w stanie przygotować dla swojego klienta kilka korzystnych ofert przedstawianych przez danego ubezpieczyciela. Warto przy tym wiedzieć, że czynność wyszukiwania odpowiednich rozwiązań jest zawsze oparta o wcześniejszy wywiad, który musi wykazać w jakiej sytuacji życiowej oraz finansowej i rodzinnej, znajduje się zlecający usługę. Dzięki temu pośrednik ubezpieczeniowy elastycznie dobiera odpowiednie warunki współpracy z dobrym i sprawdzonym towarzystwem ubezpieczeń. Istotne jest to, że z takiej pomocy warto korzystać w przypadku polis na życie, ubezpieczeń majątkowych, ubezpieczeń firmowych, ubezpieczeń grupowych, czy też ubezpieczeń komunikacyjnych.

Pośrednictwo kredytowe

Najlepsi pośrednicy kredytowi na rynku to doradcy bardzo pożądani przez zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. To oni są w stanie badać rynek oraz prognozować płynność finansową klienta, banku oraz sytuację gospodarczą w kraju. Pozwala to na dobranie odpowiednich kredytów, czy pożyczek. Z usług pośrednictwa kredytowego warto korzystać także w przypadku chęci zaciągnięcia kredytu hipotecznego, a także w przypadku posiadania kilku zobowiązań finansowych – wtedy istnieje możliwość konsolidacji kredytu, co znacznie zmniejsza raty spłaty i wydłuża okres wywiązywania się z postanowień umowy.

Opracowanie:
Krzeszowice, Walkowskiego 2
tel. 507 114 811
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz