Artykuł sponsorowany

Potrzebujesz trwałych i estetycznych osłon okiennych? Skorzystaj z oferty firmy Roletimo!

Potrzebujesz trwałych i estetycznych osłon okiennych? Skorzystaj z oferty firmy Roletimo!

Poszukując mieszkania do zakupu, zwykle rozglądamy się za najbardziej słonecznymi lokalami. Promienie słońca wpadające do wnętrz działają na nas pobudzająco i pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, ale bywają też uciążliwe i męczące dla oczu. Rozwiązaniem tego problemu są osłony okienne, które już na stałe wpisały się we współczesny wystrój wnętrz. Szeroki wybór tego typu produktów znajdziesz w ofercie firmy Roletimo. Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Rolety, żaluzje, moskitiery – wszystko czego, potrzebujesz, by mieszkać wygodnie

Firma Roletimo to sprawdzony dystrybutor osłon wewnętrznych. Największą popularnością wśród klientów cieszą się rolety, za pomocą których można szczelnie osłonić całe okno lub tylko jego fragment na wybranej wysokości. Rolety wewnętrzne mają wielu zwolenników również ze względu na zróżnicowaną estetykę i cenę. Firma Roletimo ma w sprzedaży:

  • proste rolety materiałowe,

  • efektowne rolety typu dzień-noc,

  • ekskluzywne rolety rzymskie,

  • rolety typu screen przeznaczone głównie dla pomieszczeń biurowych.

Kupisz tu także żaluzje poziome i pionowe. Te pierwsze zapewniają niesamowite efekty wizualne, kiedy promienie słoneczne przesączają się przez pojedyncze lamele. Doskonale widać to w czasie wschodu i zachodu słońca. Z kolei żaluzje pionowe stosowane są najczęściej w mocno przeszklonych pomieszczeniach. Z powodzeniem zastąpią firany czy zasłony. W ofercie firmy Roletimo znajdziesz także moskitiery z drobnej siatki. Nie przeciśnie się przez nie żaden pająk ani komar, gwarantując Twojej rodzinie spokojny sen i dom wolny od insektów.

Roletimo – doświadczenie i obsługa klienta na najwyższym poziomie

Omawiane przedsiębiorstwo działa w branży od wielu lat, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Firma Roletimo oferuje osłony okienne wykonane z najlepszych materiałów, co determinuje ich trwałość i atrakcyjny wygląd. Podejmując współpracę z tym dystrybutorem, możesz liczyć na dopasowanie osłon do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Co ważne, firma Roletimo zajmuje się również montażem rolet, żaluzji i moskitier, dzięki czemu nie będziesz musiał opłacać dodatkowego fachowca lub brać sprawy w swoje ręce. Profesjonalny montaż zapewnia niezawodność działania mechanizmów podnoszenia/opuszczania osłon okiennych, ich stabilność oraz prawidłowe zintegrowanie z ramą okna. Warto dodać, że firma Roletimo udziela dwuletniej gwarancji na swoje usługi. Jeśli np. roleta przestanie pracować płynnie, a żaluzje zaczną się blokować, wystarczy jeden telefon i pracownik z Roletimo pojawi się na miejscu, by usunąć usterkę. I to bez dodatkowych kosztów.

Opracowanie:
Białystok, Hetmańska 40 lok. 1/5
tel. 508 454 798
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz