Materiał Partnera

Posiadasz zużyte maszyny? Poddaj je regeneracji z firmą PNC s.c. Natryskiwanie Cieplne Powłok

Posiadasz zużyte maszyny? Poddaj je regeneracji z firmą PNC s.c. Natryskiwanie Cieplne Powłok

Produkty z metalu opanowały świat przemysłu, produkcji i usług. Surowiec ten stanowi podstawę do tworzenia maszyn, urządzeń i narzędzi, które wykorzystywane są do produkcji w różnych branżach i na różnych rynkach. Trwałe i stabilne rozwiązania są możliwe dzięki procesom metalizacji natryskowej realizowanej przez przedsiębiorstwo PNC s.c. Natryskiwanie Cieplne Powłok. Sprawdź, co zrobić ze zużytymi oraz uszkodzonymi maszynami.

Usługi dla różnych gałęzi gospodarki — powłoki cieplne i ich zastosowanie

Przemysł maszynowy, chemiczny, petrochemiczny, spożywczy, włókienniczy, papierniczy, poligraficzny, wydobywczy — wszystkie sektory gospodarki wykorzystują powłoki cieplne nakładane na maszyny i urządzenia. Jakie są ich zadania? Powłoki metalowe, ceramiczne i węglikowe mają za zadanie zwiększać odporność maszyn i urządzeń na ścieranie, kawitację, wysoką temperaturę oraz agresywne środowisko. To jednak niejedyne zadanie powłok wykonywanych przez przedsiębiorstwo PNC s.c. Natryskiwanie Cieplne Powłok.

Wykonujemy cynkowe i aluminiowe powłoki antykorozyjne, jak również powłoki dekoracyjne stosowane na elementach metalowych, gipsowych i betonowych. Skąd tak duża popularność i zainteresowanie tym rodzajem powłok? To jeden z najtrwalszym i najlepszych sposobów antykorozyjnych

 — podkreślają specjaliści. Wykorzystywane przez ekspertów technologie, to przede wszystkim:

  • natryskiwanie plazmowe: powłoki z tlenku chromu, z tlenku aluminium, z dwutlenku cyrkonu, z węglika wolframu,

  • natryskiwanie naddźwiękowe: powłoki z węglika wolframu, z węglika chromu,

  • natryskiwanie łukowe: powłoki cynkowe i aluminiowe, powłoki stalowe ze stali węglowych i stopowych,

  • natryskiwanie płomieniowe FWS, FPS.

Wysoka jakość procesów gwarancją dłuższej żywotności maszyn i produktów

Popularność procesów związanych z wykorzystaniem powłok wynika z gwarancji ekonomicznej i użytkowej. Koszt regeneracji maszyn i ich części za pomocą powłok jest znacznie niższy niż zakup nowych produktów, a właściwa powłoka może zwiększyć nawet tysiąckrotnie żywotność danej maszyny.

Opracowanie:
Warszawa, Konopacka 20 lok. 32
tel. 601 347 479
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz