Materiał Partnera

Pościel dla dzieci - najmodniejsze motywy, wzorki i printy sezonu 2019

Pościel dla dzieci - najmodniejsze motywy, wzorki i printy sezonu 2019

 W tym sezonie moda w dużym stopniu przeniesie się z salonu rodziców na pościele w pokoiku dziecięcym w postaci choćby modnych zarówno, jeśli chodzi o meble jak i pościele, tropikalnych i geometrycznych motywów czy pastelowych kolorów, z których motywem przewodnim będzie król tego sezonu- kolor koralowy living coral, bowiem natura w tym sezonie wyznacza trendy zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Pastele rządzą

W tym sezonie pastele kojarzące się z barwnymi kwiatami, łąkami, błękitnym niebem czy lazurowymi wybrzeżami są wszechobecne- również na pościelach-a w szczególności dla najmłodszych maleństw. W tym przypadku jest to obowiązujący już dawien dawna stały i najbardziej uniwersalny trend. W tym sezonie kolor różowo- pomarańczowy przypominający rafę koralową będzie najbardziej wskazanym pastelem na pościeli naszych dzieci- w szczególności dziewczynek. Nie tylko jednak o sam kolor natury chodzi, ale również o wzory, które będą przypominały motywy tzn. ,,bio’’- komórki biologiczne, obłoki, krople deszczu, promienie świetlne czy rozmaite kwiaty zagoszczą na poduszek i kołderkach dzieci.

Motywy roślinne i owocowe

Motywy roślinne tego lata wkroczą nie tylko do salonów i znajda się na meblach, ubraniach czy paznokciach, ale również na dziecięcej pościeli zarówno w postaci stonowanych zielonych tropikalnych liści jak i tzn. powerfruit- owoców między innymi ananasa, arbuza czy cytrusów w żywych, jaskrawych kolorach. Jeśli chodzi o niemowlęta, to najlepsza opcją okażą się delikatniejsze motywy w postaci delikatnych kwiatów, kaktusików czy leśnych listków.

Geometryczne wzory

Geometryczne wzory również zagoszczą w pokoikach i łóżeczkach dziecięcych. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie dla chłopców i nieco starszych dzieci, którym z pewnością spodobają się poduszki i kołdry w kolorowe trójkąty, kwadraty czy koła lub klasyczne czarno – białe szachownice. W firmie Ultex- Pol  dostępne są również tkaniny we wzrokach łączących motywy roślinne z geometrycznymi oraz wiele innych interesujących wzorów jak strzałki czy wielokąty wklęsłe.

Motywy zwierzęce oraz bajkowe

Oczywiście jeśli mowa o dzieciach, to nie może zabraknąć uwielbianych przez nie zwierzaczków oraz postaci z ulubionych bajek. Urocze i zabawne pyszczki na przykład misiów czy króliczków, barwne chmary motyli, papugi nawiązujące do tropików czy różowe flamingi to hit tego sezonu. Również zwierzęce wzory takie jak na przykład ,,różowa panterka’’ czy mieniące się pióra rajskich ptaków okażą się interesującą propozycją dla naszych dzieci. Postacie z popularnych obecnie bajek będą towarzyszyć naszym dzieciom także podczas snu.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz