Materiał Partnera

Portret i karykatura jako indywidualny prezent na różne okazje

Portret i karykatura jako indywidualny prezent na różne okazje
Obdarowanie bliskiej osoby wyjątkowym prezentem to jeden z ważniejszych elementów takich okoliczności jak np. urodziny czy imieniny. Warto nietuzinkowy upominek wręczyć również przy innych okazjach. Świetnie sprawdzą się portrety lub karykatury, które stworzone przez profesjonalistę mogą stać się niezwykłą ozdobą ścienną. Jak się je obecnie wykonuje oraz kiedy warto się na nie zdecydować?

Portrety wykonane cyfrowo

Tworzenie portretów oraz karykatur jest obecnie coraz częściej wykonywane metodą cyfrową. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą indywidualny obraz umieścić następnie np. na ścianie. Przygotowane na tablecie rysunki są bowiem drukowane w wysokiej jakości, co pozwala lepiej zabezpieczyć je przed uszkodzeniami mechanicznymi i nie tylko. Portrety oraz karykatury stworzone za pomocą specjalnego urządzenia wyglądają niezwykle atrakcyjnie i efektownie, jednak nadal ich przygotowanie pozostaje trudnym zadaniem i należy zlecić je profesjonalistom.

Rysunki tego typu oferuje firma Mamam, która za pomocą metody cyfrowej jest w stanie wykonać m.in. podziękowanie dla gości z okazji chrztu lub pierwszej komunii świętej. Wysokiej jakości wydruk portretu dziecka będzie nietuzinkowym prezentem, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanych. Miłym gestem będzie dołączenie do niego kartki z podziękowaniami. Ciekawym pomysłem jest również wykonanie portretu pupila metodą cyfrową. Wyjątkowy rysunek zwierzęcia także będzie świetnym prezentem, który stanie się doskonałą dekoracją wnętrz.

Karykatury na wiele okazji

Jedną z niezwykle interesujących propozycji są również karykatury. To rysunki przedstawiające sylwetkę wybranej osoby, która jest w charakterystyczny sposób zdeformowana. Jest to świetny pomysł na niepowtarzalny upominek sprawdzający się np. na urodziny. Karykatura stworzona na podstawie dostarczonego zdjęcia to też idealny, zabawny prezent na walentynki. Starannie wykonaną metodą cyfrową karykaturę można wręczyć także szefowi, współpracownikowi czy nauczycielowi.

Karykatura ze zdjęcia to zatem nietuzinkowe rozwiązanie, które pozwoli obdarować bliską osobę w sposób charakterystyczny. Podobnie jak w przypadku portretów warto zdecydować się na rysunki stworzone metodą cyfrową. Wydruki wykonane przez profesjonalistę z wykorzystaniem nowoczesnego tabletu graficznego są indywidualnym prezentem, który sprawdzi się przy różnych okolicznościach i na pewno w każdym wypadku zrobi ogromne wrażenie na obdarowanej osobie. Warto zwrócić uwagę na dodatkowy element firm zajmujących się tworzeniem spersonalizowanych rysunków – są nimi plakaty z podobiznami znanych aktorów i nie tylko, które także mogą być wykorzystane jako upominek.

Opracowanie:
Nowy Dwór 58
tel. 661 924 010
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz