Artykuł sponsorowany

Pomoc w zakresie prawa pracy z Kancelarią Adwokacką Szymona Aleksandrowicza

Pomoc w zakresie prawa pracy z Kancelarią Adwokacką Szymona Aleksandrowicza

Prawo pracy to jeden z obszarów z zakresu regulacji prawnych dotyczących stosunku pracy danego pracownika oraz pracodawcy, którzy są tutaj stronami. Ta gałąź obejmuje także szereg norm dotyczących organizacji pracowników i pracodawców, a także sporów zbiorowych, układów oraz dialogu i partycypacji pracowniczej. Kiedy warto zgłosić się do specjalistów z Kancelarii Adwokackiej Szymona Aleksandrowicza, którzy specjalizują się w tej dziedzinie prawa?

Do kogo udać się w kwestiach związanych z prawem pracy?

Ogólnie pojęte prawo dotyczy bardzo wielu dziedzin naszego życia, dlatego jest ono podzielone na osobne gałęzie, czyli specjalizacje. Jedną z nich jest prawo pracy, które dotyczy tego, o czym mowa powyżej. Z reguły prawnicy posiadają jedną lub kilka specjalizacji, dzięki czemu mogą oni zaoferować kompleksowe wykonanie usług z danego obszaru. Pracownicy Kancelarii Adwokackiej Szymon Aleksandrowicz z Wielunia powstałej w 2007 roku to osoby, które zdobyły niezbędne wykształcenie oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe m.in. z zakresu prawa pracy. Ponadto, stale pogłębiają oni zdobytą wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach oraz systematyczne aktualizowanie informacji na temat zmian w polskim prawie pracy. Dzięki temu mogą Państwo liczyć tutaj na pomoc prawną w każdej sprawie dotyczącej tej specjalizacji. Ponadto, oferta tej Kancelarii jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Kiedy warto udać się do specjalistów od prawa pracy?

Wspomnieliśmy już wcześniej w naszym artykule, czym jest prawo pracy. Kiedy jednak konkretnie warto udać się do specjalistów z tej dziedziny? Pracownicy Kancelarii Adwokackiej Szymona Aleksandrowicza z Wielunia pomogą Państwu m.in. poprzez udzielenie porad prawnych, a także reprezentując Was w postępowaniach sądowych wynikających ze stosunku pracy, bez względu na to, którą jesteście tutaj stroną (czy pracodawcą, czy pracownikiem).

Ponadto, z tą Kancelarią możecie liczyć także na udzielenie porad prawnych dotyczących opracowywania wewnętrznych aktów w zakładach pracy (w tym np. statutów czy regulaminów), a także opiniowanie kontraktów menedżerskich, umów o  pracę czy umów o współpracę. W ramach pomocy prawnej z zakresu prawa pracy firma ta poprowadzi dla Państwa także negocjacje w sytuacji sporu między pracownikiem a pracodawcą w postępowaniach przedsądowych oraz podejmie się reprezentowania Was przed organami ZUS.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz